Isır: 'Yarış Bitti Ve Zaman Birlik Zamanıdır'

CHP Sakarya İl Başkan Adayı Erdoğan Isır basın açıklaması yaptı.

Isır: 'Yarış Bitti Ve Zaman Birlik Zamanıdır'
banner3

Yaptığı açıklamada: 

'Cuma günü gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi il kongremizin partimiz şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kongrede başkan olarak seçilen Ayça Taşkent’i tebrike ediyor ve bir CHP’li olarak il başkanımın vereceği her türlü görevi seve seve yerine getirerek partimin emrinde olacağımı ifade etmek istiyorum.

 

Kongremizde daha önce dediğimiz gibi kimse kaybetmemiş sadece CHP kazanmıştır. Kongrede bizleri destekleyen ve desteklemeyen tüm üyelerimize ve delegelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Tabanı birleştirmek ve partide söz sahibi yapmak ve herkesi kucaklamak adına aday olduğum il kongresinde aldığımız oy söylemlerimizin ve yaptığımız siyasetin haklılığını göstermiştir. Benim yanımda durarak taban siyasetini benimseyen tüm delegelerime sonsuz teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu listemde partimizin önemli isimlerini ve tabandan gelen partilileri yazarak CHP’de yeni bir sürecin başlamasını istedim ancak delegemizin iradesinden buna onay çıkmadı. Buna saygımız sonsuzdur ve sandıktan çıkan mesajı çok iyi aldığımızın bilinmesini isterim.

Gençlik güllerinden beri bir sosyal demokrat ve devrimci ruh ile hareket eden biri olarak, ülkemizin bu zor günlerinde partimde siyaset yapmaya devam edeceğim. Daha öncede tabanımız beni nerede görmek isterse orada görev yapacağımı söylediğim gibi bu süreçte de tabanımdan gelen mesaj beni nerede görmek istiyorsa ben orada görev alacağım. Partim adına çalışmaya ve sahada olmaya devam edeceğim.

 

Ben il başkanımız Ayça Taşkent ve yeni yönetimini canı gönülden tebrik ediyorum. İki aday olarak Sakarya’da tüm partilere bir demokrasi dersi verdik. CHP’ye yakışan bir kongreye imza attık. Artık yarış bitti ve zaman birlik zamanıdır diyoruz. Parti içi küslükler, kırgınlıklar, gruplaşmalar bir kenara bırakılarak CHP’nin çatısı altında buluşarak zafere yürüme zamanıdır. Bu zafer yürüyüşümüz 25 aralık’ta CHP il kongresi ile başlamıştır. Ben ve arkadaşlarım CHP’nin yürüyüşüne her zaman destek olarak her zaman bu yürüyüşe güç vereceğimizi ilan ederiz' dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER