Işıksu’nun Kadrosu Belli Oldu! Sürpriz İsimler..

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Belediye Başkan Yardımcılarını belirledi. Göreve geldiği günden bu yana merakla beklenen isimler netleşti.

Işıksu’nun Kadrosu Belli Oldu! Sürpriz İsimler..
banner3

Mevcut başkan yardımcılarının tamamından istifalarını isteyen Işıksu, bu görev için 3 isim belirledi. Belirlenen isimlerin arasında ise meclis üyelerinden kimsenin yer almaması dikkat çekti.

Önceki Yardımcısı Kızılcık Belediyede Görevlendiliyor!

Mutlu Işıksu’nun görev verdiği isimlerden biri Hilmi Kızılcık oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde Işıksu’nun yardımcılığını yapan Kızılcık, belediyede de başkana en yakın isimlerden biri olarak görev yapacak.

Gençlik Kolları eski Başkanına Büyük Görev!

Işıksu’nun belediye başkan yardımcısı olarak görevlendireceği bir diğer isim ise AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları eski Başkanı Yusuf Özden oldu. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) Genel Müdürlüğünde uzun yıllardır mühendis olarak görev yapan Özden, yeni dönemde Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olacak.

Son İsim Sürpriz!

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilecek diğer isim ise en büyük sürpriz olarak yorumlandı. Sakarya’da başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren isim bu dönemde Mutlu Işıksu’nun yardımcısı olarak görev yapacak.

Özel Kalem ve Basın Müdürleri de Belirlendi

Başkan yardımcılıklarının yanı sıra Başkan Işıksu’nun özel kalem ve basın müdürleri de belli oldu. Özel kalem müdürlüğüne Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Daire Başkanı Davut Yüce’nin de özel kalemliğini yapan Evrim Yetim getirilecek. Basın müdürlüğünde ise geçmiş dönem SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul’un danışmanlığını yapan ve yeni yönetim tarafından istenmeyen Mustafa Öztürk’ün görevlendirileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşraa
Büşraa - 4 ay Önce

Mutlu Başkanımızı ve ekibini tebrik eder başarılar dilerim.Bahsi geçen isimlerin getirilmiş olduğu görevi layıkıyla yapacağından eminim.Ayrıca bu güzel yerlede bayan arkadaşlarımızı görmek bizleri daha da mutlu etmektedir.

Fi
Fi - 4 ay Önce

Gelecek vaadeden liyakat sahibi bu değerli isimlerin, şehrimizin gelişiminde fark yaratacaklarına eminim.

Şecimkazanı
Şecimkazanı - 4 ay Önce

Hayırlı olsun .Bu isimlerin hepsi mükemmel kişilikte.Evrim yetim hanıma da hayırlı olsun. Özel kalem müdürü olarak bir bayanı görmek çok güzel. Liyakatli asil saygılı ve özverili biri diye hep duyduk evrim hanımla ilgili .Mutlu bey güzel bi ekip kurdu isimleri güzel seçti. Darısı ekrem baskana

SIRADAKİ HABER