İSEN'DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ak Parti Sakarya milletvekili Mustafa İsen halkoylaması referandum çalışmaları sonrası Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek yapılan başarılı çalışmaları ve alınan oy oranı için teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

İSEN'DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
banner3

 

Sakarya Milletvekili Mustafa İsen AK Parti Geyve İlçe teşkilatını ziyaret etti.İsen, Teşkilatı 16 Nisan tarihinde yapılan referandumda  yüksek oranda evet oyu çıkması nedeniyle de kutladı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen’in ilçe teşkilatı ziyaretine, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Sivas’ta Tarihi Kentler Birliği toplantısında olduğundan katılamazken, Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Ak Parti İlçe başkanı Muhittin Irmak; ilçemizin üzerine düşen görevi her zaman layıkı ile yerine getirdiğini ve bundan sonrada getireceğini ifade ederek Milletvekili Mustafa İsen’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Milletvekili İsen Ziyaretinde; ana kademe yönetimi başta olmak üzere, gençlik kollarına, kadın kollarına, mahalle başkanlarına ve teşkilatın tüm kademelerindeki görevlileleri tebrik ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.Geyve ilçemiz her seçimde olduğu gibi bu seçimde de farkını göstererek, teşkilat içi kademelerin uyum içinde özverili çalışmalarının sonucunda farkını göstererek örnek olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER