İnci, 'Sakarya Seçimlere Damgasını Vuracak'

AK Parti Milletvekili Adayı Ali İnci seçim çalışmalarına Adapazarı’nda devam etti. İnci, “Sakarya’da basmadık yer, çalmadık kapı ve sıkmadığımız el bırakmayacağımızı en başında belirtmiştik ve şimdi bu hedefte çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz.” dedi.

İnci, 'Sakarya Seçimlere Damgasını Vuracak'
banner3

İnci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı Meclis Üyesi Selçuk Başyazıcı ile birlikte mahalle ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

İlk olarak  İtfaiye Caddesi esnafını ziyaret eden Ali İnci ve beraberindekiler daha sonra Katlı Pazar Yerini, Sebze ve Meyveciler Odasını, Engelliler ve Yardımlaşma Derneğini, Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcılar Esnaf Odasını ziyaret etti. Milletvekili adayı Ali İnci daha sonra ise Yenigün Mahallesine giderek mahalleliyle sohbet etti. İnci,  “Sakarya’da basmadık yer, çalmadık kapı ve sıkmadığımız el bırakmayacağımızı en başında belirtmiştik ve şimdi bu hedefte çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz.”

7 Haziran’da AK PARTİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci seçim çalışmaları kapsamında bugünkü durağı Adapazarı oldu. Beraberindeki partililerle birlikte Adapazarı’na çıkarma yapan İnci, ilçe merkezi ve mahalleler de seçim çalışması yaptı. Esnafı tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Ali İnci, Sakarya’da kalkınma ve gelişmenin devamı için 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin desteklenmesi gerektiğine işaret etti.

Sakarya seçimlere damgasını vuracak

Sakarya’nın her bir ilçesinin kendine has özellik ve güzelliklere sahip olduğunu vurgulayan Ali İnci, Adapazarı İlçesi’nin de ayrı bir anlamı olduğunu söyledi .Geçmiş seçimlerde Adapazarı’nın AK Parti’ye verdiği desteğin takdire değer olduğunu dile getiren İnci, “Adapazarlı hemşehrilerimiz, istikrarın ve büyümenin tek teminatının AK Parti olduğunu bugüne kadar defalarca tescil etti, onayladı. Aynı samimiyetle 7 Haziran’da da seçimlere damga vurulacağına inanıyoruz” diye konuştu.
Seçmenler Ali İnci’yi yalnız bırakmadı

Ali İnci, ilçe merkezindeki kahvehaneleri tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Adapazarlı seçmenlerin büyük ilgi gösterdiği ve yakından ilgilendiği AK Parti Milletvekili adayı Ali İnci AK Parti’ye gösterilen teveccühün kesinlikle karşılıksız kalmayacağının altını çizerek, “7 Haziran’da AK Partimize ve bizlere sahip çıkılması demek, yatırımların, ekonomik büyümenin, hizmetin ve atılımın devam etmesi demek olacak” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER