İNCİ 'ADAY ADAYI OLACAĞIMI DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİM!'

AK Parti 25. Dönem milletvekili Ali İnci 2019 yerel seçimlerinde büyükşehir belediyesi için aday adayı olacağını açıkladı.

İNCİ 'ADAY ADAYI OLACAĞIMI DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİM!'
banner3

AK Parti 25. Dönem milletvekili ve 27. Dönem vekil adayı Ali İnci yerel seçimlerinde Büyükşehir belediyesi için aday adayı olacağını yineledi. Aday adayı olacağını ilk kez ifade etmediğini bildiren İnci ‘Ben. 2009 da aday adayı olup aday olmadığım da ve daha sonraki seçim dönemlerin de de ifade ettim. 2019 yerel seçimlerinde başvurumu yapacağım.” dedi.

Milli İrade Derneği tarafından düzenlenen basın toplantısı sonrası gazetecilerle sohbet eden Ali İnci dernek konuşmasının ardından masasına oturduğu gazetecilerin siyasete dair sorularını da cevaplandırdı. 

Adaylıkla ilgili sorulan soruya cevap veren İnci;
‘Ben ilk kez açıklamıyorum. 2009 seçimlerinin ardından açıkladığım gibi sürekli sahadayım ve aday aday olacağım. Geçen süreler boyunca farklı görevlerde bulunan biri olarak sahadan her zaman oldum. 24 Haziran da 5. Sıra milletvekili adayı oldum ancak malum üzere seçilemedik. Seçilemedik diye de sahadan kopmadık. Her zamanki gibi vatandaşımızla birlik içinde olmaya devam ettik. Halkta bana karşı bir teveccüh olduğunu da gözlemliyoruz. Kendimize ait bir ekiple tüm ilçelerde çalışmalar yapıyoruz. Sakarya’yı biliyoruz, Sakarya’nın sorunlarını da biliyoruz. Zamanın geldiğinde aday adaylığı başvurumuzu yapacağız’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER