İlk Başvuru Hacıeyüpoğlu'ndan!

AK Parti’de Milletvekili aday adaylığı dönemi resmen başladı. İlk Başvuru ise Sakarya Barosu Eski Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’ndan geldi.

İlk Başvuru Hacıeyüpoğlu'ndan!
banner3

2015 genel seçimleri öncesinde Sakarya’da AK Parti’den ilk resmi milletvekili aday adaylığı başvurusu Sakarya Baro eski başkanı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu tarafından yapıldı.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığında başvuru dilekçesini AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teslim eden Hacıeyüpoğlu, “Cumhurbaşkanımızın vizyonu, başbakanımızın yeni Türkiye hedefleri çerçevesinde 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak amacı ile şuan teşkilata gelmiş bulunmaktayız. Birçok yeniliği ve değişikliği getiren AK Parti bu değişimi 2015’deki genel seçimlerden sonrada devam ettireceğini tüm kalbimle inanıyorum. 2015 seçimleri Türkiye de üç önemli unsurun başlangıcını yapacağını ve bunun devamını sağlayacağını düşünüyorum. Bunlardan birincisi Türkiye’nin gerçek manada milleti tarafından ve onun vekilleri tarafından daha sonra referandum gerekirse milletin onayı ile olacak sivil bir anayasa. İkincisi Cumhurbaşkanımızın başkanlığında başlattığı eve devam eden en önemli sorunları arasında yer alan çözüm süreci ve devamı olacak. 3 hedef de paralel yapı ile mücadele olacaktır. Bu anlamda 2015 seçimleri Türkiye’nin en önemli virajlarından biri olacak. 2015 seçimlerinde hizmet edecek başta başkanımız Fevzi Kılıç ve ekibine, onlarla birlikte hareket edecek ilçe teşkilatlarımıza Allah yardımcıları olmasını diliyorum” dedi.


İlk resmi başvuruyu yapan Hacıeyüpoğlu, kendisinden sonra aday adaylık başvurusu yapacaklara da başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER