İldeniz Başvurusunu Yaptı

Haluk İldeniz AK Parti Adapazarı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

İldeniz Başvurusunu Yaptı
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatına başvuruda bulunan İldeniz’in dosyasını İlçe Başkanı Metin Kurtuluş aldı. Kurtuluş konuşmasında; “Haluk kardeşimizle uzun yıllardan beri teşkilattan tanışıyoruz, kendisi bu davaya emekleri olan bir kardeşimizdir, bu davaya gönül vermiş bir kardeşimizdir, Haluk kardeşimize inşallah Allah en iyisini hayırlısını nasip etsin çıktığı yolda Rabbim utandırmasın çıktığı yolda Allah muvaffak etsin kendilerini tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Haluk İldeniz konuşmasında; “Değerli dava arkadaşlarım kıymetli dostlarımız bugüne kadar davamıza ülkemize şehrimize elimizden geldiği kadar hizmet etmeye gayret ettik bundan sonrada daha fazla hizmet etmek için yeni bir yola çıkıyoruz. Davamıza milletimize hizmet ederken teşkilatımızın çok büyük katkıları olmuştur, öncelikle İl başkanımıza, İlçe başkanımıza İl ve ilçe kadın kolları başkanlarımıza, İl ve ilçe gençlik kolları başkanlarımıza, Mahalle başkanlarımıza tüm teşkilatımıza Milletvekillerimize ve Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum.

Gayemiz milletimize hizmet etmektir, halka yapılan hizmetin hakka yapıldığının bilincindeyiz. Muhabbetle ve samimiyetle çıktığımız bu yolda davamıza bir nebzede olsa destek olabileceksek ne mutlu bize.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesinin içinde yer olmak ve bir nefer gibi çalışarak milletimize hizmet etmek istiyorum” dedi.

 

Haluk İldeniz Kimdir? 

1975 Yılında Adapazarı’nda doğdum.Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun oldum. Ardından Sakarya Üniversitesi, Turizm İşletmeciliği Tezli Yüksek Lisans Programını bitirdim. Özel bir sigorta şirketinde acente müdürlüğü görevini yerine getirdim. Ardından bir ulusal market zincirinin Adapazarı şubesinde müdürlük yaptım. 2007 yılında çalışmaya başladığım Adapazarı Belediyesinde; sırasıyla İhale Birimi, Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansı Proje Birimi (bu süreçte Sakarya Valiliği Proje Ofisinin oluşturulmasında görevlendirilen ekibe başkanlık yaptım.) Projelendirmesini ve 4 yıl yöneticiliğini yaptığım Adapazarı Belediyesi Toplumsal Yardımlaşma Marketinde görev yaptım.2015 Temmuz ile 2018 Kasım ayları arasında Adapazarı Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürlüğü görevini yerine getirdim. Sakarya’da 2013 yılında gerçekleştirilen; SİYASET AKADEMİSİ “YEREL YÖNETİMLER II” programına katıldım, yapılan sınavda dereceye girerek Başarı Belgesi aldım. Bu dönem Cumhurbaşkanımızın “Dünya 5’ten Büyüktür Anlayışı”, “2023 Vizyonu” ile “Yerli ve Milli Ekonomi” konularından oluşan “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” temasıyla eğitime başlayan 18. Siyaset Akademisi programının Düzce’deki ( Mart-Nisan 2018 ) eğitimlerine katıldım.

Bunların yanı sıra;

BEM-BİR-SEN üyeliği ( Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası),

SİMDER Üyeliği (Sakarya İmam-Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği),

Sakarya Yerel Kültür Derneği Üyeliği,

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeliği,

Sakarya ÖNCÜ Spor Kulübü Üyeliği,

sivil toplum kuruluşlarının ve Sakarya Üniversitesi öğrenci topluluklarının faaliyetlerine aktif olarak destek verdim. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER