İL BAŞKANI KILIÇ  'BİRLİĞİMİZ ZAFERLERİ GETİRİYOR'

Afyonda yapılan AK Parti Yıl sonu değerlendirme toplantısında konuşan İl Başkanı Kılıç birlik ve beraberliğe vurgu yaparak “Bunu sürdürdüğümüz müddetçe her seçimden zaferle çıkarız. Sorumluluğumuz büyük. 2019 seçimleri bizler için çok önemli. Sakarya olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın arkasında yürüyeceğiz.” Dedi.

İL BAŞKANI KILIÇ  'BİRLİĞİMİZ ZAFERLERİ GETİRİYOR'
banner3

AK Parti ailesi Yıl Sonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi.  Afyon Güral Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye bAşlkanı Zeki Toçoğlu  AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Ali İhsan Yavuz, Ayhan Sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İlçe Belediye Başkanları ile çok sayıda teşkilat üyesi yer aldı. Programda 2019 seçimi öncesi genel değerlendirmeler yapıldı.

 

Yılsonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç “Bu toplantıların birliğimize, beraberliğimize katkı sağladığını, sevgimizi arttırdığını, kardeşliğimizi büyüttüğünü biliyoruz. Bugünkü birlikteliğin oluşmasına katkı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz. Hepimizin ortak bir özelliği var: Bu şehir için yaşıyoruz. Bu şehire katkı sağlayalım. İnsanımızın yaşam kalitesini biraz daha arttıralım. Birlikte bu şehir için çalışalım” diye belirtti.

Kılıç konuşmasının devamında , “Sorumluluğumuz büyük. 2019 seçimleri bizler için çok önemli. Sakarya olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın arkasında yürüyeceğiz. Sakarya’da siyaset denildiği zaman akla başarı gelir, kardeşlik gelir, birlik ve beraberlik gelir. Siyaset sevgidir. Biz birbirimizi seviyoruz ve inanıyoruz. Bu birliği ve beraberliği devam ettirdiğimiz sürece her seçimden Allah’ın izniyle zaferle çıkarız. İnşallah 2019 seçimleri de böyle olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 

 Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar vesilesiyle partili kardeşlerimizle bir araya geliyor, fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ediyoruz. 11 Mart Pazar günü Sakarya tarihi bir buluşmaya daha ev sahipliği yaptı. AK Parti İl Teşkilatımızın 6. Olağan Kongresi’nde vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la buluştu. Cumhurbaşkanımız şehrimizden ayrılırken kongreye gösterilen katılımdan ve organizasyondan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Toçoğlu, “AK Partimiz 2002 yılında kurulduğunda ülkede devrim niteliğinde kararlar alarak geleceğe yönelik önemli adımlar attık ve bugünlere kadar geldik. Önümüzde çok ciddi bir seçim süreci var. Ülkemizde son yıllarda yaşanan olaylar göz önüne aldığında hiç de sıradan bir seçim süreci olmadığının farkına varabilirsiniz. Bu sebeple hep birlikte daha fazla çalışmalıyız” dedi.

 “Sakarya olarak AK Parti’ye her zaman güçlü destek vermiş bir şehiriz. İnşallah bu desteklerimiz de sonuna dek devam edecek. Yaklaşan bu seçim sürecinde her zamankinden daha fazla iyimser olmalıyız. Birbirimizi desteklemeli ve sahip çıkmalıyız.  Kendi içimizdeki bütünlüğümüzü koruduğumuz sürece her zaman daha ileri gideceğimizi biliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duygusuyla, ilkelerimizden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Siyasetimizin çerçevesini ahlak belirler. Vatandaşımıza hizmet etmek için çok çalışacağız. İnşallah bu dava için beraberce gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.”

 

 

AK Parti Sakarya Milletvekili ve SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, “Yerel seçimler genel seçimi etkileyecektir. Belediyelerimize bu konuda çok büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. Bizim belediye başkanlarımız tıpkı hükümetler gibi çok büyük işler başarıyor. Büyükşehir Belediyemiz büyük yatırımlar yapıyor. Bizim teşkilatlarımıza bu yapılan çalışmaların, hizmetlerin tanıtımını yapmak düşüyor. Seçime çok az bir zaman kaldı. Çok çalışmalı ve süreci iyi değerlendirmeliyiz. Cumhurbaşkanımızın bir sözüyle konuşmalarıma son vermek istiyorum; ‘Hizmet gereklidir ama yeterli değildir. Aslolan gönül bağları kurmaktır’. Daha iyi gönül bağları kurmayı temenni ediyorum” diye konuştu. Toplantıda Milletvekili Yavuz, seçim süreci ile ilgili yapılan değişikliklerden ve ittifakla ilgili katılımcılara detaylı bir sunum yaptı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER