'Hep Birlikte Çok Çalışacağız'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekili Aday Adayları ile bir araya geldi. Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız seçimlerin önemini her fırsatta ifade ediyor. Hep birlikte çok çalışacağız. Vatandaşlarımızla kucaklaşacak, derdimizi, davamızı anlatacağız. Sakarya’da hedefimiz yüzde 70’in üzerine çıkmaktır. İnşallah Sakarya olarak Ankara’ya, Sayın Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek sunacağız” dedi.

'Hep Birlikte Çok Çalışacağız'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekili Aday Adayları ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyaretlerde AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayları Fatih Sevindik, İmdat Ersoy, Çiğdem Erdoğan Atabek, Murat Bayrak, Cem Oruç, Selçuk Yaşar, Ayşe Özkul Erdem, Halil İbrahim Başar, Lütfi Bayraktar, Şeyma Ürdem ve Mehtap Başer yer aldı. Aday adaylarıyla görüşmede bulunan Başkan Toçoğlu, adaylara çalışmalarında başarılar diledi.

 

Tek derdimiz milletimize hizmet

Başkan Toçoğlu, “24 Haziran’da gerçekleştireceğimiz seçimler öncesinde Milletvekili aday adaylarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimlerin önemini her fırsatta ifade ediyor. İnşallah hep birlikte çok çalışacağız. Vatandaşlarımızla kucaklaşacak, derdimizi, davamızı anlatacağız. Sakarya’da hedefimiz yüzde 70’in üzerine çıkmaktır.  Sakarya olarak Ankara’ya, Sayın Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek sunacağız. Bizim tek derdimiz milletimize en iyi hizmeti sunmak. Birlik ve beraberlik içerisinde milletimizin bize verdiği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Siz aday adaylarımıza da çıktığınız bu yolda başarılar temenni ediyor, kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER