Hal'de MHP Rüzgarı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, Sebze ve Meyveciler Hali esnafı ile çalışanlardan destek sözü aldı

Hal'de MHP Rüzgarı
banner3

Erenler ilçesinde bulunan Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Hali'ni ziyaret eden MHP Adayı Bülbül, esnaf ve çalışanlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Cumhur İttifakı'na ve MHP'ye destek isteyen Bülbül'e, Hal esnafının büyük çoğunluğundan, "MHP ve Bahçeli, devletin ve milletin yanında yer aldı. Şimdi biz de vefamızı göstereceğiz. Milletvekili seçimlerinde oyumuz MHP'ye. Çünkü güveniyoruz" şeklinde ifadelerle yanıt geldi.

"Mesaj alınmıştır" diyen Bülbül, "Esnafımızın, çalışanımızın bu teveccühü sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Türkiye'nin milli meselelerine duyarlılık gösteren, partimize ve Genel Başkanımıza güvenen insanımızı huzura, refaha ulaştırmak boynumuzun borcudur. Üreticinin ve esnafın kazancı, tarım alanlarının muhafazası da MHP teminatı altında olacak. Devlet sözüdür" dedi.

Milletvekili Adayı Bülbül'e, Sakarya Hali ziyaretinde, MHP Erenler İlçe Başkanı Ünal Cenay ve Belediye Meclis üyeleri ile partililer de eşlik etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER