Fevzi Kılıç'tan Aday Adaylarına Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, 5. Olağan Kongre öncesi ziyaretlerini sürdürüyor.

Fevzi Kılıç'tan Aday Adaylarına Ziyaret
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, kongre öncesi ziyaretlerine Aday Adayları ile devam etti. Aday Adaylarından Mert Aydın, Süleyman Özmen ve Oktay Yıldırım’ı ayrı ayrı ziyaret eden Kılıç, adaylık süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Adayı Kılıç’ın ziyaret ettiği 3 Aday Adayı da ziyaretten memnun kaldıklarını belirterek Kılıç’a her zaman destek olacaklarını ifade ettiler.

 

YAVUZ İLE DE GÖRÜŞTÜ

AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, Aday Adaylarını ziyareti esnasında AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile de görüştü. Başkan Kılıç ve Milletvekili Yavuz Kongre Süreci ile alakalı bilgi alışverişinde bulundular.

 

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç yaptığı ziyaretleri değerlendirdiği açıklamasında, “Aday olarak açıklandığımız günden beri fikir alışverişinde bulunmak üzere ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Görevimizi en güzel şekilde icra ederek; Milletimize hizmet yolunda, AK Parti çıtasını daha da yukarılara taşımak için çalışacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2015, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER