banner28

FEVZİ KILIÇ; 'MİLLETİMİZ ARTIK BU YALANLARA KANMIYOR'

AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Akyazı’da gerçekleştirilen programda konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’e yüklendi. Başkan Kılıç, “Milletimiz artık bu yalanlara kanmıyor” dedi.

FEVZİ KILIÇ; 'MİLLETİMİZ ARTIK BU YALANLARA KANMIYOR'
banner3

YOĞUN KATILIM

AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Akyazı’da gerçekleştirilen programa katılarak Akyazılı kadınlarla bir araya gelen İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra programa Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve çok sayıda partili kadın katıldı.

 

“MİLLETİMİZ YALANLARINIZA KANMIYOR”

Programda konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Sizin heyecanınız ve coşkunuzu görünce inanın yüreğim ferahlıyor. Kemal Kılıçdaroğlu Sakarya'ya geldiği zaman 5 şehirden buraya desteğe geldiler. Eğer Kemal Kılıçdaroğlu buraya gelip sizin coşkunuzu ve heyecanınızı görse emin olun siyaseti bırakırdı. Cumartesi günü Meral Akşener geldi, beklediğini göremeden umduğunu bulamadan gitti. Meral Akşener’e sesleniyorum; unutmayın! Milletimiz artık sizin bu yalanlarınıza kanmıyor” ifadelerini kullandı.

 

“SİZ BAKIN İŞİNİZE”

Konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini dile getiren AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “BBC muhabiri diyor ki; ‘Helikopter havadayken kadınlar aşağıda bayılıyor’. Biz Cumhurbaşkanımızı seviyoruz kardeşim, size ne? Siz bakın işinize! Kıskanmayın! Kim kıskanıyorsa çatlasın. Akyazı’nın her mahallesinden, her köyünden buraya gelmişsiniz. Rabbim sizlere hizmet etmekten ayırmasın” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER