Fevzi Kılıç Çok İsabetli Bir Karar!

AK Parti İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, Erenler Belediyesini ziyaret ederek Başkan Cavit Öztürk’e destekleri için teşekkür etti.

Fevzi Kılıç Çok İsabetli Bir Karar!
banner3

“Cavit Öztürk’e desteği için çok teşekkür ediyorum”

Adaylık süreci ile ilgili düşüncelerini anlatan Fevzi Kılıç konuşmasında; “AK Partide 7 Şubat’ta yapılacak olan kongre münasebetiyle Sakaryada ki koordinatör milletvekilinin yapmış olduğu istişareler neticesinde bizi Ankara’ya davet ettiler. Parti taban ve tavanımızın bizlerle olan iyi ilişkileri bizi bu sürece götürdü. Ankara’da Başbakanımızla yaptığımız görüşmeye 5 aday olarak çıkmamız bile Partimizin istişareye verdiği önem ve dikkati gösteriyor.  Mülakat neticesinde Şahsıma Sayın Başbakanımız bu görevi tebliğ etti. Bizde kendisine “Sayın Başbakanım Sizi mahcup etmem.” dedim. “ dedi

Kılıç ayrıca süreç boyu kendisine  destek olan isimlerin başında Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün de olduğunu ifade ederek “Bu noktada özellikle Erenler Belediye Başkanım Sayın Cavit Öztürk’e çok teşekkür ediyorum. Bana her aşamada telefonları ile yapmış olduğu manevi ve moral desteği için çok teşekkür ediyorum. Sakaryamız adına hayırlı olsun. Çok güzel hizmet edeceğimize inanıyorum. 7 Şubatta Serdivan Kapalı spor salonuna görkemli bir şekilde gerçekleştireceğimiz kongremize tüm halkımıza davet ediyorum” dedi.

 

“Çok isabetli bir seçim”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Fevzi Kılıç kardeşimi gönülden kutluyorum. Uzun süre birlikte siyaset yaptık. AK Partinin 2001 yılı kurucularındanız. Ben seçili kurula başta genel başkan yardımcısı ve ekibine ve tabiki Sayın Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum. Gönülden kutluyorum. Çok isabetli bir seçim yaptılar. Hakikaten Fevzi Kılıç tecrübesi ile beyefendiliği ile teşkilatçılığı ile Sakarya’da tabanla teşkilat arasındaki kopukluğu giderebilecek ender insanlardan bir tanesidir. İl Başkanı aday adayı olan Sezai Akyol kardeşimizin de bu süreçte göstermiş olduğu ilkeli duruşundan dolayı da ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

“Bu günü hak etti”

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz konuşmasında “Şehrimize ve Ülkemize hayırlı olsun. Fevzi Başkanımızı 2001 den beri tanıyourz. Şimdiye kadar almış olduğu görevlerde göstermiş olduğu başarılarla bu günü haketti diye düşünüyorum. Biz her zaman göreve hazırız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER