Fevzi Başkana Muhteşem Karşılama

AK Partinin 7 Şubatta Serdivan Spor Salonunda gerçekleştireceği 5. Olağan kongresinde İL başkanı olarak belirlenen Fevzi Kılıç’a muhteşem bir karşılama programı tertiplendi.

Fevzi Başkana Muhteşem Karşılama
banner3

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Sakaryalı 5 aday adayı arasından tercih ederek Yeni Sakarya’nın Yeni İl Başkanı olarak belirlediği Fevzi Kılıç, Ankara’daki törenden sonra sabah saatlerinde Sakarya’ya geldi.

Kalabalık bir partili gurubu haberin alınması ile birlikte hazırlıklara başlayarak Başkan Kılıç’ı Otoban üzerinde ve Sakarya gişelerinde beklemeye başladılar.

OTOBAN’DA MUHTEŞEM KARŞILAMA

Önce Hendek’te bulunan Park Shop tesislerinde bir grup tarafından karşılanan Fevzi Kılıç asıl sürprizi ise Sakarya gişelerinde yaşadı.

Oldukça kalabalık bir partili grubu, Sakarya gişeleri çıkışında maytaplar, havai fişekler ve konfetiler eşliğinde yeni İl Başkanını karşıladı.

Onlarca oto yüzlerce kişi Sabahın 4.ünde Sakarya otoban çıkışında Alkışlarla yeni il başkanını karşılayarak sevgi gösterisinde bulundu.

Başkan Fevzi Kılıç karşılamada MedyaRota.Com a yaptığı özel açıklamada “Allah utandırmasın. Yıllar sonra tekrar kurucu il başkanı olduğum partimde bu görev Sayın Başbakanımız tarafından tevdi edildi. Arkadaşlarımız ile hemen kısa bir istişare yaparak işe koyulacağız. 7 Şubat kongresinden sonra Yeni Sakarya, Yeni Türkiye idealine hizmet edecek ve hemen önümüzdeki seçimlerden oy patlaması ile çıkacağız. İnşaallah” dedi.

SÜRPRİZ OLDU

Kendisini karşılamaya gelenler konusunda da değinen Başkan Fevzi Kılıç “Bu karşılama Benim için büyük bir sürpriz oldu. Sabahın bu saatinde bunca arkadaşımızı burada görmek elbette ki mutluluk verici. Allah Hepsinden razı olsun. Sağolsunlar.” Şeklinde konuştu.

 

AKYOL’DA ORADAYDI

Öte yandan Ankara’da görüşmede olan bir diğer isim olan Sezai Akyol’da Başkan Kılıçla birlikte idi. Ankara’dan birlikte dönen ikili karşılamaya gelen partililerin tezahüratları eşliğinde birbirleri ile kucaklaştılar. Süreç boyunca en favori isim olarak gösterilen Av. Sezai Akyol da MedyaRota.Com a bir açıklama yaparak “Gönlümüzün istediği oldu. Önceki akşam Sosyal medya’da yazdığım gibi Yüce Allah’ım gönlümüzün istediğini hayr eyledi ve nasip etti. Çok değerli abim Fevzi Kılıç’ın hayırlı hizmetler edeceğine inancımız tam. Her zaman destekçisiyiz, yanındayız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER