banner28

Ferizli Ak Parti İlçe Teşkilatı Bayramlaşması Yapıldı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar Ferizli Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti. Partililerle ve halkla bayramlaştı.

Ferizli Ak Parti İlçe Teşkilatı Bayramlaşması Yapıldı
banner3

İlçe binasında yapılan bayramlaşmaya AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, belediye başkanı Ahmet Soğuk, parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, ‘’Birlik, Dirlik ve kardeşliğimiz daim olsun. Değerli Adayımıza başarılar dilerim. Durmak yok yola devam. Hepinizin Bayramı mübarek olsun’’ dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise" Dayanışmanın, birliğin ve paylaşmanın yoğun bir şekilde yaşandığı Mübarek Ramazan Ayını geride bıraktık. Milletvekilimiz Adayımız Sayın Lütfi Bayraktar’a başarılar dileriz. Durmak yok yola devam. Bu duygu ve düşüncelerimle ailelerinizle birlikte hepinizin bayramını kutluyorum" diye konuştu.

Söz alan Lütfi Bayraktar partililerin bayramını kutladı. Bayraktar “Ferizli’yi yakından takip ederim. Son yıllarda büyük bir gelişme gösterdi. Kuzeyin parlayan yıldızı oldu. Elbette ki bunu sağlayan gerek belediye ve gerekse partili yöneticilerimiz gönenmeyi hak etmişlerdir. Şimdi hedefimiz hep birlikte omuz omuza vererek 24 Haziran seçimlerinde en iyi dereceyi yapmaktır. Son sıra adayı olarak bunun için canla başla çalışıyorum. Hepinizin de canla başla çalıştığını görüyorum. Milletimizin birliği, vatanımızın dirliği için Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emirleri doğrultusunda çalışmak boynumuzun borcudur. Bize de bu yakışır. Durmak yok yola devam. Ramazan Bayramımız aileleriniz için, partimiz için, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olsun” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER