ESKİ BAKAN İSLAM'DAN ATABEK'E ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.

ESKİ BAKAN İSLAM'DAN ATABEK'E ZİYARET
banner3

Eski Bakan İslam AK Parti Sakarya Milletvekili olan Çiğdem Erdoğan Atabek’i TBMM’de ki makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Önceki dönemlerde İslam’ın Sakarya Milletvekili adayı olduğu günden bu yana  görev alanları dışında  da abla kardeş ilişkileri bulunan ikili bu kez de Atabek’in vekilliğinde Ankara’da buluştu. Aile bakanlığında birlikte çalışan İslam ve Atabek’in samimi ortamda geçen görüşmesi, İslam’ın milletvekili Atabek’e başarılar dilemesi sonrası son buldu.

 

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan AK Parti Milletvekili  Çiğdem Erdoğan Atabek “Sayın bakanım  hayırlı olsun ziyaretine gelerek bizi oldukça mutlu etti. Kendisi ile gerek Bakanlıktaki görevlerimizde, gerekse de Miletvekilliği döneminde oldukça güzel çalışmaları uyum içinde sürdürdük. Bunun dışında o her zaman bana abla olarak yol gösterdi, tecrübelerinden faydalandım.  Çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER