banner28

Erenlerli AK Kadınlar Nehir Sefasında Buluştu

AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları Teşkilatı tarafından Mahalle Başkanlarına yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

Erenlerli AK Kadınlar Nehir Sefasında Buluştu
banner3

Nehir Sefasında düzenlenen istişare toplantısına AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte onur konuğu olarak katılan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yemek sonrası hizmetler ile ilgili yaptığı kısa bilgilendirme konuşması ile birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Ülke genelinde yaşanan sıkıntılı dönemlere rağmen birlik ve beraberliği muhafaza etmenin toplumun tüm kesimlerinin sorumluluğunda olduğunu söyleyen Başkan Öztürk; “Şu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey birlik ve beraberlik içinde hareket etmemizdir. Terör örgütleri tarafından ülkemiz karıştırılmak ve yok edilmek istenmektedir. Haçlı orduları kullandıkları taşeron terör örgütleriyle birlikte İslam coğrafyasını karıştırmak istiyorlar. Gerçek olan şu ki bizim bizden başka dostumuz yok. Hep birlikte bu oyunu bozmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek verip milletimizin gücünü arkasında hissettirmeliyiz. Erenlerimizin, 15 Temmuz gecesi ve sonrasında Halep’e yaptığı yardımla üzerine düşeni yerine getirdiğini düşünüyorum. Bu manada tüm ilçe halkıma teşekkür ediyorum. Bu etkinliğin, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu şu dönemde kardeşlik hukukunun güçlendirilmesi, milli birlik ve beraberliğin temin edilmesine katkı sunacağını ümit ediyorum” dedi.

 

“Kardeşliğimize ve beraberliğimize göz dikemezler”

Başkan Öztürk konuşmasının devamında; “15 Temmuz tarihinde yaşanan darbe girişimini dil, din, ırk ayrımı göz etmeksizin milletimizin üstün özverisi sayesinde bertaraf ettik. Değerlerini tarih boyunca koruyan bir toplum olarak, içimizdeki hainlerin ve işgalci güçlerin karşısında geçmişimizden aldığımız güç ile değerlerimize sahip çıktık” şeklinde konuştu. Tarih boyunca vatanın bütünlüğüne daima sahip çıkan bir millet olduklarını da aktaran Başkan Öztürk, “Bizler tarihin her döneminde kardeşlik, birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma duygularımızı muhafaza ettiğimizi göstererek her zaman kıskanılan ve saygı duyulan bir millet olmaya devam edeceğiz” şeklinde görüşlerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER