'Erenler seninle daha güzel olacak'

AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı, Çarşamba Pazarı’nda esnafları ziyaret edip vatandaşlarla hasbihal etti. Talepleri dinleyen Kıratlı aday adaylığı sürecinde vatandaşlardan destek istedi.

'Erenler seninle daha güzel olacak'
banner3

 

Talepleri Dinledi

AK Parti Erenler Belediye Başkanı aday adayı olan Muhammet Kıratlı Çarşamba Pazarı’na giderek esnaf ve vatandaşla buluştu. Kıratlı ile vatandaşlar arasında ki samimi diyalog dikkatlerden kaçmadı. Pazarda tezgah açan esnafın yeni döneme dair taleplerini dinleyen Kıratlı bölgenin önemli pazarlarından Çarşamba’nın daha işlevsel hale getirileceğini ifade ederek “Hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Sizlerin fikirleri bizim için önemli. Aday adaylığı sürecinde sizlerin vereceği destek bizleri güçlendirecek” dedi

‘Seninle daha güzel olacak’

Çarşamba Pazarı’nda Muhammet Kıratlı’ya sarılan vatandaş “Erenler seninle daha güzel olacak. Rabbim yüzü gülen, milletinin derdiyle dertlenen sizin gibi insanların başkan olmasını istiyoruz. Allah çıktığın bu yolda yardımcın olsun” diyerek dualar etti. Muhammet Kıratlı kendisine dualarla destek olan vatandaşa teşekkür ederek “Rabbim nasip eder ve göreve gelirsek ilçemiz için gece gündüz çalışacağız. Hep birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

Yolun Açık Olsun

Vatandaşların yoğun ilgisine teşekkür eden Kıratlı “Erenler birçok meselesini halletti. Yeni dönemde sosyal belediyecilikte parmakla gösterilen, kültür ve sanat aktiviteleriyle öne çıkan bir belediye olacağız. İlçemizde ulaşım dahil birçok konuda çalışmalarımız var. Sizlerin duaları, büyüklerimizin takdiriyle hedefimize varacağız inşallah” dedi. Çarşamba Pazarı’nda ziyaretlerini sürdüren Kıratlı “Yolun açık olsun” temennileriyle ziyaretlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER