ERENLER'DE KIRATLI SESLERİ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri Temayül yoklaması sonrası açıklama yapan Erenler Aday adayı Muhammet Kıratlı “Birliğimizin göstergesi bir temayül gerçekleştirdik. Erenlerimize hayırlı olsun.” Dedi.

 ERENLER'DE KIRATLI SESLERİ
banner3

AK Parti Sakarya teşkilatı genel merkez tarafından koordine edilen programla aday belirleme teşkilat temayülünü Sakarya Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımın olduğu temayül yoklaması sonrası delegelere teşekkür eden Erenler aday adayı Muhammet Kıratlı “Tüm Temayül yoklamasına gösterdiğiniz ilgi alaka ve şahsıma verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür eder, sonuçların Erenlerimize ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

AK Partinin teşkilat görüşlerine verdiği değerin temayül yoklaması ile bir kez daha görüldüğünü belirten Erenler Aday Adayı Kıratlı “31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Temayül Yoklamasını oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Erenler halkından bugüne kadar gördüğümüz teveccühü partili arkadaşlarımızdan da bir kez daha müşahade ederek teşkilat mensubu arkadaşlarımızın büyük ilgisine mazhar olmanın onurunu yaşadık. Her bir delegemize verdikleri destek için şükranlarımızı sunarım. Bu vesile ile temayül yoklamamıza katılan başta Bursa Milletvekilimiz Sayın Hakan Çavuşoğlu olmak üzere Değerli il başkanımız Fevzi Kılıç bey ve İl yönetim kurulu üyelerine, İlçe Başkanım Resul Erdoğan Yılmaz ve diğer tüm Komisyon üyelerine de ayrı ayrı teşekkür eder, ayrıca geliştirilen e-temayül uygulaması ile tonlarca kağıt ve büyük zaman tasarrufu sağlanmasını sağlayan Seçim işleri başkanımız, Genel başkan yardımcımız Sakarya milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz’u da tebrik ederim.” ifadelerini kullandı.

 

Temayül boyu İlçe ve il yöneticileri ile delegelerin büyük ilgi gösterdiği Muhammet Kıratlı açıklamasının devamında “Yapılan temayül yoklaması öncelikle Erenlerimize ve Sakarya’mıza sonrasında ise Ülke genelinde gerçekleştirilen tüm illere hayırlar getirsin. İnanıyorum ki kazanan Erenler olacak, Sakarya olacak ve Türkiye olacak.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 20:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER