Erenler AK Parti; Ankara'ya Tam Kadro Katıldı

AK Parti'nin 6. Olağan Genel Kongresi'nde Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte tam kadro katılan Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz; partisinin yeniden Genel Başkanlığa seçilen Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını yakından dinleyerek, verilen mesajları aldı.

Erenler AK Parti; Ankara'ya Tam Kadro Katıldı
banner3

Bağlılık

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz; partisinin Ankara Spor Salonu'nda gerçekleşen 6. Olağan Genel Kongresi'ne; Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte tam kadro katılım sağlayarak, partisinin yeniden Genel Başkanlığa seçilen Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan bağlılıklarını bir kez daha gösterdi.

 

Tebrik

Olağan Genel kurulda; Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesine girerek, A takımında yer alan giren Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u da tebrik eden AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Girdiği MKYK ile birlikte yeniden Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı olmasından dolayı Ali İhsan Yavuz’u tebrik eden Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, teşkilat olarak büyük gurur duyduklarını ifade etti.

 

Kıvanç

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı olarak, Genel Başkanları ve Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Reis Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmaktan büyük kıvanç duyduklarını belirten, Resul Erdoğan Yılmaz; “Türkiye’ye karşı yaşanan o kadar olumsuzluklara rağmen milletimizle omuz omuza vererek Türkiye'yi, 2023 ve 2071 hedeflerine emin ulaştıracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER