banner28

Erdoğan Marmara Milletvekilleriyle Buluştu.. Sakarya’dan Atabek ve Uncuoğlu Var

AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında Marmara Bölgesi Milletvekilleri ile istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Erdoğan Marmara Milletvekilleriyle Buluştu.. Sakarya’dan Atabek ve Uncuoğlu Var
banner3

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Marmara Bölgesi’ndeki Milletvekilleri ile istişare toplantısında bir araya geldi. Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Erdoğan ve Marmara Bölgesi Milletvekillerinin yanı sıra Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ve bazı Genel Başkan Yardımcıları da katıldı. Sakarya’yı temsilen ise Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu toplantıda hazır bulundu.

Bölgenin sorunları ve illerdeki yatırımların ele alındığı toplantıda Erdoğan ve kurmayları milletvekillerinden brifing aldı. İstişare toplantısı ile ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Marmara Bölgesi Milletvekillerimiz ile birlikte istişare toplantımızı gerçekleştiriyoruz. AK Parti, istişare ile kararlar almayı benimsemiştir. Rabbimden hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER