Erbakan Yeniden Refahı Kuruyor!

Saadet Partisi'nden ayrıldıktan sonra kendi partisini kurmaya hazırlanan Fatih Erbakan, partisinin kuruluş tarihini açıkladı.

Erbakan Yeniden Refahı Kuruyor!
banner3

Erbakan, ‘Bir çiçekle bahar olmaz ancak her bahar bir çiçekle başlar’ anlayışıyla yola çıkan Necmettin Erbakan’ın izinden devam edeceklerini belirtti. Milli Görüş Hareketi'ne ikinci baharını yaşatmak amacıyla ‘yeniden refah partisi’ni kuracaklarını ifade etti. Bunu açıklamak için en uygun günün milletimizin dirilişi ve hocamızın doğum günü olan 29 Ekim olduğunu dile getirdi.

‘Yeniden Refah Partisi’

Yeniden Refah Partisi’ni kurma amaçlarının yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya hedeflerine ulaşmak olduğunu dile getirdi. Erbakan,’’ milletimizin ve yedi milyar insanın kurtuluşunu ve selametini temin etmek için yola çıkacak kutlu kervanın müjdesini milletimize, İslam Alemi'ne ve tüm insanlığa veriyoruz’’ dedi.  Partinin kuruluşunun 23 Kasım 2018’de olacağını söyledi.

Erbakan, “Tüm ezilenlere ve mazlumlara umut olmak için, kaba kuvvetin değil, hakkın üstün tutulduğu bir dünya için başlattığımız kutlu yürüyüşümüz tüm insanlığa hayırlı ve mübarek olsun’’ diyerek sözlerini noktaladı.

 

HABER: FATMA DURU- HİLALNUR KACAR

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER