En Çok İlgiyi İnci Gördü

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Karapürçek ilçesini ziyaret etti.

En Çok İlgiyi İnci Gördü
banner3

Karapürçek ilçe ziyaretinde İl Başkanı Fevzi Kılıç  Karapürçek yolu benim namus borcumdur diyerek," Karapürçek ilçemizi çok iyi biliyorum. Sakarya Karapürçek yolu dar ve yolun genişlemesi gerekiyor. İl Başkanı olarak bu yol için gereken çalışmaları yapacağım. Bu yol benim namus borcum oldu beni tanıyan bilir. Söz verdiysek yaparız."dedi.

En Çok İlgi İnci'ye

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları'nın Karapürçek'e yaptığı ziyarette en çok ilgiyi Ali İnci gördü. Bu ilgiye karşılık olarak Vatandaşın teveccü ile milletvekili olduğunda Sakarya'nın sorunlarına bizzat ilgilenme sözü veren İnci, "Ben Sakaryada doğdum, Sakaryada  yaşıyorum ve mezar yerimde burada. Milletvekilliği bir ömür değil, sonuçta kısmet olup da vekil olursak, vekillikten sonra yine döneceğim yer Sakaryadır . Yarın yüz yüze bakacağız, cenazelerde, düğünlerde bayramlarla yine bir araya geleceğiz, bu desturla hizmet edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sakarya Karapürçek  yoluna dikkat çekmek istiyorum. Eğer bu yolu biz duble hale getirebilirsek, Karapürçek  gelişiminin kimse önüne geçemez. Burada oturan hemşerilerimizin hem doğup büyüdüğü yerde yaşaması, hem de üretimin olduğu yerde çalışması açısından bu yolun önemi çok büyük. Karapürçek yaşayan hemşerilerimiz servislerle şehirde çalışıyor, akşam evlerinde kalır. Bunun aileye ve ilçeye de büyük katma değeri olur. Yola önem veren biri olarak, kesinlikle bu güzergâh üzerinde duracağım.” dedi.

Teşkilat mensuplarının gösterdiği sıcak ilgi karşısında da memnuniyetini dile getiren İnci ; “ilçe başkanımız, kadın kollarımız, gençlik kolları ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarla oturduk. Sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sağolsunlar bize güvendiklerini söylediler. Bizde inşallah seçilirsek bu güvene layık olacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER