EKREM YÜCE VALİ BALKANLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

EKREM YÜCE VALİ BALKANLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ
banner3

Seçim çalışmaları kapsamında gece-gündüz demeden tüm program ve davetlere iştirak eden Ekrem Yüce, güne ilk olarak Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek başladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, başta seçimlerin ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ederken, Ekrem Yüce’ye de seçimlerde başarılar diledi. Fikir alışverişinde bulunulan ziyarette iyi dilekler iletildi.

 

BÜYÜKŞEHİR’DEN TAM DESTEK

Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ak Parti Milletvekili aday adayı Ekrem Yüce’yi makamında ağırladı. Ekrem Yüce’yi samimi bir ortamda karşılayan Başkan Zeki Toçoğlu, “benim kadim dostum” diye söz ederken, Sakarya’nın önemli değerlerinden olduğunun da altını çizdi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren başkan Toçoğlu, “hep birlikte kim aday olursa onun etrafında durmadan çalışacağız. Bizler hizmet için buradayız. Ülkemiz ve şehrimiz için gönül gönüle el ele vererek seçimlerden güçlenerek çıkmak istiyoruz. Tüm aday adaylarımıza da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

YUSUF ALEMDAR “HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Sakarya’nın yükselen değeri Serdivan İlçesinin belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret eden Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, dur durak bilmiyor. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleşen ziyarette Başkan Yusuf Alemdar, hep birlikte el ele Milletvekili adayı kim olursa çalışacaklarını, Ekrem Yüce’ye de aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

 

ARICILAR BİRLİĞİ ZİYARETİ

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kuruluna davet edilen Sakarya Ak Parti Aday Adayı Ekrem Yüce, yönetim kurulunu ziyaret ederek, kongrelerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Güven tazeleyen Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Ör ve ekibini tebrik ederek kutladı. Başkan Ör ise seçimlerde başarılar diledi.

 

BELPAŞ VE SOSYAL YARDIMLAŞMA ZİYARETLERİ

Halk ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, Belpaş Genel Müdürü Nihat Seymen’i ziyaret etti. Eski kadim dostu da olan Nihat Seymen büyük bir sevgi ile karşıladığı Ekrem Yüce’ye seçimlerde başarı dilerken, Sakarya’ya hizmet noktasında önemli bir kişilik ve değer olduğunun altını çizdi. Daha sonra Belpaş sosyal yardımlaşma birimini de ziyaret eden Ekrem Yüce, burada ihtiyaç sahipleriyle de bir süre sohbet etti.

 

HALK İLE BÜTÜNLEŞTİ! BÜYÜK SEVGİ!

Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, Orhan Cami esnafları ile vatandaşlarla hasbihal ederek halkın içine karıştı. Vatandaşların sıkıntılarını da dinleyen Ekrem Yüce, tüm halkın büyük sevgisiyle karşılaştı. Taraflı tarafsız halkın sevgisiyle karşı karşıya kalan Ekrem Yüce, Ak Partinin Türkiye partisi olduğunu ayrım yapmadan tüm herkesi kucaklayacaklarını söyledi.  Tüm Sakarya’nın Milletvekili adayı ifade ederek ayrım yapmaksızın hizmet etmeye talip olduğunu da sözlerine ekledi.

Dua aldı

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’nın önemli ilim hocalarından birisi olan Adem Şener hocadan seçim öncesinde sohbette bulunarak duasını aldı.

 

 

PAYİTAHT BAHÇE’NİN AÇILIŞINA KATILDI

Dur durak bilmeden programlardan programlara, açılışlılardan açılışlara yetişen, cemiyetçi kimlğiyle de tanınan, Sakarya’nın Erenler İlçesine yapılan büyük yatırım olan Payitaht Bahçe’nin açılışına da katılan Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, “kriz var imaları yapılıyor. Fakat gördüğünüz üzere burada çok büyük bir yatırımın açılışında bulunduk. Erenler ilçemizde vatandaşlarımızın huzur içinde aileleriyle birlikte gelip güzel zaman geçirecekleri bir mekan olmuş. Yatırımcı ve işletmeci arkadaşlara hayırlı müşteriler diliyorum. Erenler Belediye başkanımız Cavit Öztürk’ün bugün burada verdiği muhteşem destek ortada. Herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER