EKREM YÜCE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN

Seçim çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde Erenler İlçesi’ne gelen Ekrem Yüce; gece yarılarına kadar sürdürdüğü çalışmalarını Değirmendere Mahallesi’nde tamamladı.

EKREM YÜCE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN
banner3

BÜYÜKESENCE, KÜÇÜKESENCE, HASANBEY, ÇAYKIŞLA VE DEĞİRMENDERE MAHALLERİNDE…

Seçim çalışmalarını Erenler İlçesi’nde devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce; beraberindeki Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte Büyükesence, Küçükesence, Hasanbey, Çaykışla ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde vatandaşlarla ülkenin geleceğini belirleyecek olan 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ekrem Yüce; sabah saatlerinde Erenler Belediyesi ile başlayan programını gece yarısı Değirmendere mahallesiyle tamamladı. Haftalardır saha çalışmalarını sürdüren Yüce gösterdiği performansla partili partisiz tüm kesimlerden büyük bir takdir kazanmaya devam ediyor.

 

EKREM YÜCE: “TÜRKİYE’NİN BAŞARISINI DİK DURUŞUNU ÜMMETİN BAŞARISI”

24 Haziran seçimlerinin yalnızca Türkiye için değil aynı zamanda tüm İslam coğrafyası için de önemli bir süreç olduğunun altını çizen Ekrem Yüce Yüce, “24 Haziran seçimlerine çok az bir süre kaldı bu seçim sonuçları sadece ülkemizin iç politikalarını değil dış politikalarını da yakından ilgilendiriyor. Tüm Arap dünyası, İslam coğrafyasında yaşayan Müslümanlar Türkiye’nin başarısını dik duruşunu Ümmetin başarısı Ümmetin dik duruşu olarak görüyor” dedi.

 

YÜCE: “GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN VAKİT TÜRKİYE VAKTİ”

Ziyaretlerinde “Güçlü Türkiye için vakit Türkiye vakti” diyen Ekrem Yüce “Türkiye artık eskisi gibi kendisine yapılan dayatmaları kabul etmiyor. Türkiye artık İslam dünyası için bir lokomotif haline geldi. Müslümanlar Türkiye’ye bakarak tavırlarını belirliyorlar. Ümmetin tüm mazlumların umudu Türkiye 24 Haziranda bu umutları boşa çıkarmamak için sandık başına giderek Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a Meclis seçimlerinde AK Parti’ye mührü basmamız gerekiyor. Şimdi şahlanma vakti, vakit Türkiye vakti” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

YILMAZ: “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ERENLER’DEN GÜÇLÜ BİR DESTEK”

İlçede yürütülen tüm seçim çalışmalarına katılarak Milletvekili adaylarına eşlik eden AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz; “Ülkemizin geleceğini, istikbalini ve istiklalini yakından ilgilendiren 24 Haziran seçimleri öncesinde ana kademe kadın ve gençlik kollarımız, mahalle temsilcilerimiz ile birlikte sahalardayız.  Gece gündüz demeden var gücümüzle çalışarak liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Erenler’den güçlü bir destek sağlayacağız bizler teşkilat olarak millet olarak Erenler olarak 24 Haziran seçimlerinin önemi iyi biliyoruz görevlerimizi de iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.    

 

ÖZTÜRK: “GÜÇLÜ BİR MECLİS VE GÜÇLÜ BİR HÜKÜMET İÇİN”

Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise açıklamasında, “24 Haziran seçimleri ülkemizin ve milletimiz açısından son derece önem arz eden seçimler olacak. Bu seçimleri kişisel hırslarımız ile ilgili hesap görme yeri ve zamanı olarak göremeyiz. Eğer burada kişisel egolarımıza nefsimize yenik düşersek kayıp sadece kişisel kendi kaybımız olmaz çocuklarımızın torunlarımızın geleceğini ülkemizin geleceğini de Allah muhafaza tehlikeye atmış oluruz. Bu anlamda 24 Haziranda mutlaka sandığa giderek vatandaşlık görevimizi yerine getirmeliyiz. Güçlü bir meclis ve güçlü bir hükümet için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Erenlerden her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de yine tarihi rekor bir oyla güç vermeliyiz” şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER