Duran; 'Sakarya'yı Parıldayan Bir Şehir Yapacağız'

AK Parti’den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Rıdvan Duran, teşkilat ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Duran; 'Sakarya'yı Parıldayan Bir Şehir Yapacağız'
banner3

31 Mart’ta  yapılacak yerel seçimlerde  AK Parti’den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday  adayı olan Duran, teşkilat ziyaretleri kapsamında ilk olarak partisinin il teşkilatlatrınca  düzenlenen yönetim kurulu toplantısına katıldı. 

Toplantıda konuşan Duran, teşkilat mensuplarına özgeçmişi ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Aday adaylığı sürecinde destek isteyen Duran, aday gösterilmesi durumunda partiye gönül vermiş teşkilat üyeleriyle Sakarya’da yeni hedeflere hep birlikte imza atacaklarını söyledi.

Duran il teşkilatının ardından sırasıyla Adapazarı, Serdivan ve Sapanca ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Ziyaretler esnasında konuşan Duran, gerekli projelerin oluşturulması ve bunların gerçekleştirilmesi için  güçlü bir şekilde hazırlık yaptıklarını kaydetti.

“Sakarya gelişim ve yatırım açısından avantajlı bir il”

Duran, Sakarya’nın bölge olarak önemli bir merkezde olduğunu, gelişim ve yatırım açısından avantajlı bir il olduğunu belirterek, “ Bu fırsatları vakit kaybetmeden hayata geçirmek gerekiyor.  Hedefimiz, şehrimizi büyükşehirlerden öne çıkan gözle görülen parıldayan bir şehir yapmak. Görev verilmesi durumunda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023 hedefleri doğrultusunda teşkilatlarımızla birlikte şehrimizi inşallah marka şehir haline getireceğiz.” dedi.

Konuşmasında Pazar günü yapılacak olan temayüle de değinen Duran,  parti teşkilatlarından destek istedi. Duran, tüm aday adaylarına da başarı dileklerini iletti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER