Dişli ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ı Ziyaret Ettiler

Sakaryalı esnaflar referandum sonrası AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’ye tebrik ziyaretine gitti. Dişli ile görüşen esnaflar daha sonra TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ı da ziyaret etti.

Dişli ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ı Ziyaret Ettiler
banner3

TEBRİK ZİYARETİ

Sakarya'da bir grup esnaf Sakarya Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ve Ulaştırma Bakanlığı Personeli Erol Gözütok ile birlikte AK Parti Genel Merkezi ile TÜRK-İŞ Genel Merkezi’ne ziyarette bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'ye referandum sonrasında tebrik ziyaretinde bulunan esnaflar daha sonra Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, eski Kalkınma Bakanı Ak Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen'le de bir araya geldi.

 

ATALAY'I DA ZİYARET ETTİLER

AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen ziyaret sonrası Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’na (TÜRK-İŞ) giden esnaflar TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'da görüştü. Kendisini ziyaret eden ekibe çalışmalar hakkında bilgi veren Atalay, Sakarya'nın daha da büyümesi ve kalkınması için de çalıştıklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER