banner28

Dişli'den Sakarya Çıkartması

Yoğun gündeminin arasında Sakarya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, İl yöneticileriyle birlikte Vali Coş başta olmak üzere kişi ve kurumlara ziyaretlerde bulundu.

Dişli'den Sakarya Çıkartması
banner3

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, yoğun gündeminin arasında Sakarya’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak il teşkilatına ziyarette bulunan Dişli, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcısı Av. Sezai Akyol’dan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Dişli’nin ziyaretinde referandum seçimlerinin konuşulduğu öğrenildi.

Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, il teşkilatı ziyaretinin sonrasında Kılıç ve Akyol ile birlikte Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a ziyarette bulundu. Sakarya gündemine ilişkin konuların konuşulduğu zirvede Vali Coş ile AK Partili yöneticiler bilgi alışverişinde bulundu.

Daha sonra dinlenmeye çekilen Genel Başkan Yardımcısı Dişli, ziyaretlerine bugün de İl Başkanı Fevzi Kılıç ile devam etti. Bugün ilk olarak Sağlık İl Müdürlüğüne atanan Aziz Öğütlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Dişli ve Kılıç oradan Serdivan Belediyesi ve daha sonra AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığına geçti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ve İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın son durağı ise PTT Baş Müdürlüğü oldu. Şaban Dişli’nin yoğun temposunda ilimizdeki ziyaretleri ise dikkat çekti.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER