Dişli'den Öztürk'e ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcıları Ali Akdeniz ve Muhammet Kıratlı ile birlikte AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Şaban Dişli’yi makamında ağırladı.

Dişli'den Öztürk'e ziyaret
banner3

“Vatandaşın merak ettiği 2 önemli konu var!”   

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve ilçe teşkilatı yönetimi ile birlikte ziyaretini gerçekleştiren Dişli, Hizmet binasında belediye personeli ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Gündemdeki gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulunan Dişli, Seçim süreci ile alakalı vatandaşın genel algısının iyi olduğunu belirtti. Dişli; “Terörle mücadele konusunda insanların büyük bir desteği var. 7 Haziran seçimleri öncesi vatandaşımızı ziyaretlerimizde ki beklentiler yok. Herkes iki konuyu çok merak ediyor. Birincisi ekonomik istikrarı yakalayabilcekmiyiz. İkincisi tek başına iktidar olabilecekmiyiz” şeklinde konuştu.

 

“Terör Sorunu!”

Dişli konuşmasının devamında; “Vatandaşımız artık ufak tefek konuları hatta yol, asfalt, altyapı sorunları gibi meseleleri bile bir kenara koymuş vaziyette.İnsanların tek derdi bu terör belasından kurtulabilecekmiyiz ve bir istikrar gelecekmi. Bu 4-5 aylık tecrübe hepimizi özellikle ekonomi içindeki oyuncuları endişeye soktu. Geçmişte yapılanları yeniden hatırlatmak ve istikrarın önemini vurgulamak gerekiyor. Mümkün olduğunca herkesin bu sorumluluk bilince ile hareket etmesi ve bu dönemi atlatmamız lazım” dedi.

 

“Tek başına iktidara yürüyoruz”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Öztürk konuşmasında, “1 Kasım’da inşallah yeniden tek başında iktidara yürüyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER