banner28

Davutoğlu’nun Sakarya Ekibinde Kimler İstifa Edecek?

Davutoğlu ve beraberindekilerin AK Parti’den resmen ayrılması sonrasında Sakarya’da bu ekibe yakın isimlerin istifa edip etmeyeceği merak ediliyor.

Davutoğlu’nun Sakarya Ekibinde Kimler İstifa Edecek?
banner3

Ahmet Davutoğlu, Ayhan Sefer Üstün ve beraberindekilerin AK Parti’den istifası sonrasında Sakarya’da aynı ekibe yakın isimlerin ne yapacağı merak ediliyor. Parti kurması artık kesinleşen Ahmet Davutoğlu’na en yakın isimlerden biri eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün. Davutoğlu’nun istifasını açıkladığı basın toplantısında en yakınında bulunan Üstün de partiye istifasını sundu. Ayhan Sefer Üstün’e kurulacak olan yeni partide üst düzey bir görev verilmesi bekleniyor.

Peki Sakarya’da durum ne olacak? Davutoğlu’nun geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Sakarya’daki programını organize eden isimlerin büyük bir çoğunluğu AK Parti’de yöneticilik, adaylık veya aday adaylığı yapmıştı. Bu ekipte ilk istifa eski Milletvekili Adayı Ender Serbes’ten geldi. Gün içinde istifa eden Serbes’ten sonra Serkan Kayınoğlu, Nuray Sağıroğlu ve Hüseyin Gürsoy’un başını çektiği bu ekibin partiden ne zaman istifa edeceği merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER