Davutoğlu’nu Sağıroğlu Karşıladı

AK Parti’ye bayrak açarak parti kurma çalışmaları için Sakarya’ya gelen Ahmet Davutoğlu’nu Orman Park’ta elinde çiçekle AK Parti milletvekili adayı Nuray Sağıroğlu karşıladı.

Davutoğlu’nu Sağıroğlu Karşıladı
banner3

AK Parti karşısında bir siyasi hareket oluşturmak için parti çalışmalarını sürdüren Ahmet Davutoğlu Sakarya’ya geldi. Tozlu Camide ikindi namazı kılan Davutoğlu daha sonra Orman Parka geçti.

Burada kendisini AK Partiden 6. Sıra milletvekili adayı olan Nuray Sağıroğlu elindeki çiçekle Davutoğlu’nu karşıladı.

Daha önce Sakarya’da adı dahi anılmazken AK Parti listesinden vekil adayı olan Sağıroğlu seçimlerden sonra yine partinin herhangi bir çalışmasında olmaması ile biliniyor.

Öte yandan Nuray Sağıroğlu’nun eşi Necmi Sağıroğlu Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde, eşinin sahip olduğu Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetlerinden Sorumlu müdür yardımcısı olarak görev yapıyor.

Necmi Sağıroğlu en son ise İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Serdivan Rehberlik Araştırma Merkezinde de düzenlenen ve konuşmacısı Üstün Dökmen’in “başörtülüden öğretmen olmaz” dediği programda yetkili olarak bulunmuş ve hakaret içeren bu konuşmaya müdahale etmemesi ile gündeme gelmişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 01:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
yıldız
yıldız - 3 ay Önce

neco işini bilir. üstün dökmen olayinda il mili eğitim müdürünü nasil satti ise çikari için partiyi de satar.

lazustafa
lazustafa - 3 ay Önce

skandaldan sorumlu necmi ve adamı nesri egitimi ellerinde tutuyor il uyuyorrr

Mehmet Güngör
Mehmet Güngör - 3 ay Önce

Daha dava bilinci oluşmamış koltuk verilmeyince hemen sağ değiştirmiş boylesinden kimseye hayır gelmez bence şu anki gorevide gözdengeçirilmeli

Gungor sarioglu
Gungor sarioglu - 3 ay Önce

Hala bunlar gorevde yani İL TESKILATI GOREMIYOR

Harbi söz..
Harbi söz.. - 3 ay Önce

Yorumları okudum da, bana çok manidar gelen şu tespiti paylaşmak istedim. 2013 yılına kadar Sakaryada özel eğitimin ne olduğu konusunda bilinç yokken, Nesri beyin özel eğitim şube müdürü oluşu ile önemli bir atılım başladı. Ve Türkiye de ilimiz bu alanda birinci sıraya oturdu. MEB kayıtlarında bu mevcuttur. Akabinde Necmi müdür ile bu çok daha ileri taşınmış. Ramlar konusunda ülkemize örnek çalışmalar yapılmıştır. Hatta bu çalışmaları Bakanlık mevzuatına dahil etmiştir. Yani ilimizin iki tane çalışkan bürokratına sırf bir siyasi rant elde etmek için karalamanın doğru olmadığını düşünüyorum.

Sözde harbi söz
Sözde harbi söz @Harbi söz.. - 3 ay Önce

nesrinciiiim necocuuum ve onların yalamalarıııı bırakın yalan soylemeyiii. ozel eğitimde rehabilitasyon açıp ONA ORTAK OLMAK hizmet ve piroje değildir. SADECE REKLAMINIZI YABTINIZ. Ramlar zaten gidince adam yerine konmuyoruz. kendilerine çalışan bürokratlar. bilinc ramlarda insan yerine konma 2013 den önce vardı sizin adamlarınız gelince bittti. siz çıkar uğruna herkezi satarsınız zaten gördükte nasıl sattışınızı

kadriye alan
kadriye alan - 3 ay Önce

Hakkıdır çok donanımlı hanımefendi olmasına rağmen onun yerine diğer bayanı listeye koydular.

YAŞAR YILDIRIM
YAŞAR YILDIRIM - 3 ay Önce

Hanımefendinin adaylığına olur verenler düşünsün şimdi... selamsız sabahsız Karakter.!!!

Merve Coş
Merve Coş - 3 ay Önce

Ne Seviyesizbir haber


SIRADAKİ HABER