banner28

Davamızın Taşıyıcısı AK Kadınlardır

AK Parti İl Kadın Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Türkiye’ye elde ettiği zaferlerle her zaman ilham veren Sakarya, yine büyük bir zaferle ilham olmaya devam edecek inşallah. Birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz çalışacağız, daha çok çalışacağız. Safları daha da sıklaştıracağız” dedi.

 Davamızın Taşıyıcısı AK Kadınlardır
banner3

 İl Kadın Kolları Başkanı Hatipoğlu ise, “Bizim sözümüz belli; kadınlar beşik de sallar, Dünya’yı da sallar. Bu anlayışla 55 gün boyunca çalışacağız” diye konuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen danışma meclisi toplantısına katıldı. Serdivan Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Azize Sibel Gönül, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Başkanı Ülker Can, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci, belediye başkanları, ilçe başkanları, milletvekili aday adayları ile çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı.

Rahatını Terk Eden Kadınlar
Toplantının açılış konuşmasında söz alan İl Kadın Kolları Başkanı Hatipoğlu, 1 Kasım erken seçimleri için durmadan çalışmaya devam edeceklerini yineledi. Hatipoğlu, “Bizim sözümüz belli; kadınlar beşik de sallar, Dünya’yı da sallar. Bu anlayışla 55 gün boyunca çalışacağız. Yarınlar yorgun olanların değil, rahatını terk edebilenlerindir. Allah tüm teşkilat mensuplarımıza kolaylıklar versin” dedi. Hatipoğlu’nun ardından konuşan Başkan Toçoğlu, ümitsizliğe düşülebilen anlarda kadınların cesur çalışmalarının önemine değindi. 

Siyasetimizin Öncüsü Kadınlardır
Toçoğlu, “Tüm kalbimle inanıyorum tarih Ak Parti’nin zaferlerini yazarken, siyaset bilimi kitapları sizin azminizi, milli iradeyi iktidara taşıma gayretinizi unutmayacaktır. Gönüllerinizin Büyük Türkiye sevdası ile dolu olduğunu adımız gibi biliyoruz. Çocuklarınızdan, eşlerinizden, ailenizden esirgediğiniz zamanı inandığınız bu yüce ideal için çalışarak geçirdiğinizi biliyoruz. Sizin bereketli ellerinizin değmediği, müdahil olmadığınız bir davayı hedefe taşımak imkan dahilinde değildir. AK siyasetin de öncüsü kadınlardır” diye konuştu.

Yola Devam Edeceğiz
Başkan Zeki Toçoğlu şunları söyledi; “‘Biz beşik de sallarız, dünyayı da’ diyen kadın kollarımız yine sahaya inecek. Yine birlikte yeni destanlar yazacağız. Gözlerinizde büyük bir zaferin azmini görüyorum. Türkiye’ye elde ettiği zaferlerle her zaman ilham veren Sakarya, yine büyük bir zaferle ilham olmaya devam edecek inşallah.  Birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz çalışacağız, daha çok çalışacağız. Safları daha da sıklaştıracağız. Hani çalmadık kapı bırakmayacağız diyoruz ya; bu seçimlerde çaldığımız kapıları bir kez daha bir kez daha çalacağız. Ak Partinin kurulduğu ilk günün heyecanıyla yürümeye devam edeceğiz. Milletimizle kucaklaşmaya her zaman devam edeceğiz.”

Fedakar Çalışmalar
Programın devamında söz alan AK Parti Milletvekili İsen, AK Parti’nin bir birlik hareketi olduğunun altını çizdi. Mustafa İsen ayrıca 1 Kasım erken seçim sürecinde tüm kırgınlık ve küskünlüklerin geride bırakılması gerektiğine vurgu yaptı. İsen’in ardından konuşan Milletvekili Yavuz ise, sandık kurullarında görev alacak partilileri ayrıntılı bilgilendirdi. Toplantıda kadın kollarının her seçimde çalınmadık kapı bırakmadığına dikkat çeken Milletvekili Uncuoğlu ise, fedakar çalışmaları için AK kadınları tebrik etti.

1 Kasım İçin Başarının Anahtarı
Uncuoğlu’nun ardından söz alan Milletvekili İnci ise, 7 Haziran sürecinde olduğu gibi 1 Kasım için de Sakarya’da AK Parti bayrağını daha yükseklere çıkarmak için çalışacaklarını söyledi. İl Başkanı Kılıç toplantıda yaptığı konuşmada, “Kadın kollarımızın girilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmayan çalışma anlayışlarıyla 1 Kasım’da önemli bir başarı kazanacağız. Her zaman söylüyoruz; kadınlarımız yürekleri ile akıllarını birleştirerek bizleri başarıya taşıyorlar. Allah çalışmalarını ve çalışmalarımızı kolaylaştırsın” şeklinde konuştu.

Her Derde Derman Olmak İçin
Kadın Kolları Genel Başkanı Gönül, “Sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sakaryalı kadın kollarımızın çalışmaları bizleri fazlasıyla memnun etti. Geldiğimiz noktada bugün her bir kadınımızın ak siyaset için görev aldığını görüyoruz. Yerel yönetimlerde de kadın faktörü her geçen gün artıyor. Görev alan kadınlarımızın sayısının da parlamentoda yer alan kadınlarımızın sayısının da önümüzdeki süreçlerde artacağına inanıyorum. Biz ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla çalışmalarımızı sürdürdük. Her bir derde derman olmaya çalıştık. Olduğumuz gibi göründük, göründüğümüz gibi olduk. Bu kararlı çalışmalarımızla böyle olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER