banner28

Danışma Meclisinde Medya Eleştirisi! "NE YAPARSANIZ O HABER OLUR!"

AK Parti Sakarya İl Danışma Meclisi 72. Toplantısı Serdivan’da yapıldı. Toplantıda konuşan Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz Sakarya’da yapılan hizmetleri anlattı. Yavuz konuşması esnasında basından dert yanarak nedense yapılmayanlar manşet oluyor ama yapılanlar manşet olmuyor” diyerek basına serzenişte bulundu.

Danışma Meclisinde Medya Eleştirisi! "NE YAPARSANIZ O HABER OLUR!"
banner3
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz İl danışma meclisinde yaptığı konuşmada Sakarya da yapılan çalışmaları anlattı. Yavuz konuşmasında basının yapılan hizmetleri yeterince göstermediğinden yakınarak “Birileri çıkıp bir şeyler söylüyor, maalesef bizim medya da onları manşete çıkarıyor. Oysa Sakarya’da güzel işler yapıldı, yapılıyor. Sağlık alanında önemli yatırımlar yaptık. Ama maalesef bunlar manşetlere taşınmıyor.” dedi.
Genel Başkan yardımcısı Yavuz’un konuşması esnasında partililerin oturduğu sıralardan lafa karışan bir kadın “Dedikoduları yazmaktan fırsat bulamıyor” diye söz karıştı. Yavuz bunun üzerine ise kadına prim vermeyerek “Evet haksızlık etmeyelim, bazıları hizmetleri haber yapıyor ama yeterli değil” diye sözlerine devam etti.


KADIN KOLLARINDAN EDA BAYRAKTAR

Ali İhsan Yavuz’un konuşmasını keserek lafa karışan kadının AK Parti Sakarya il Kadın Kollarında yürütme kurulu üyesi olan Eda Üsküp Bayraktar olduğu öğrenildi.

Bayraktar’ın son günlerde Kadın kolları içerisindeki huzursuzlukların ve Başkan Zehra Hatipoğlu’nun yönetimsel zafiyetleri ile kendi içlerindeki anlaşmazlıkların haberleştirilmesine atıfta bulunduğu ve bunların medyada yer almasına tepki gösterdiği anlaşıldı.

İŞ YAPIN DEDİKODU DEĞİL!

Bayraktar’ın bu çıkışı “Siz dedikodu yapıyorsunuz, bu da haber oluyor. Dedikodu yapmaz işinizi yaparsanız iyi işlerle gündeme gelirsiniz.” şeklinde karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER