CHP'de İlçe Kongreleri İptal Edildi

CHP'de yapılması planlanan ilçe kongreleri seçim nedeni ile iptal edildi.

CHP'de İlçe Kongreleri İptal Edildi
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ayça Taşkent, erken seçim tarihinin 1 Kasım olarak netleşmesiyle birlikte daha önce 15 Ağustos ile 6 Eylül ayında yapılması planlanan il ve ilçe kongreleri iptal edildiğini duyurdu.

OMUZ OMUZA CALIŞACAĞIZ

Taşkent, “İlimizde şuana kadar yapılan ve sonuçları açıklanan delege seçimleri geçerli sayılacak. Pamukova ve Hendek ilçelerinde yapılmayan delege seçimleri ise 1 Kasım’dan sonra yapılacaktır. Şuan bu iki ilçenin delege seçimleri şimdilik askıya alındı. 1 Kasım tarihinde yapılacak olan erken seçimin ardından delege seçimleri, il ve ilçe kongre takvimleri yenilenerek belirlenecek tarihlerde yapılacak. Örgüt olarak enerjimizi CHP'nin iktidara gelmesi için harcayacağız. Tüm üyeler hep birlikte omuz omuza partimizin ülkemize hizmet etmesini sağlamak için çalışacağız” dedi.

TÜRKİYE’NİN CHP’YE İHTİYACI VAR

 Taşkent,1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimlerin ülkenin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunu bildirdi. Ülkedeki kaosu sona erdirecek, akan kanı durduracak, toplumsal barışı sağlayacak partinin CHP olduğunun altını çizen Taşkent , “Cumhuriyetin kurucusu ve teminatı olan CHP, ülkeyi düzlüğe çıkaracak, sorunları çözecek, haksızlıkları, yolsuzlukları sonlandıracak, halkın refahını sağlayacak partidir. Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER