banner28

CHP'de Devir Teslim

CHP Adapazarı ilçe başkanı seçilen İlker Yılmaz mazbatasını aldıktan sonra parti binasına geçerek görevi eski başkan Nazmi Yıldırım’dan devraldı.

CHP'de Devir Teslim
banner3

BAŞARI DİLEKLERİ
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) geçen Pazar günü yapılan Adapazarı İlçe Kongresi’nde iki oy farkla başkan seçilen İlker Yılmaz mazbatasını alarak göreve başladı. Yılmaz, mazbatasını aldıktan sonra parti binasına geçerek görevi eski başkan Nazmi Yıldırım’dan devraldı. Devir teslim töreninde konuşan eski başkan Nazmi Yıldırım, geride kalan seçimde kaybedenin olmadığını, kazananın ise CHP olduğunu söyledi. Yıldırım, “Seçimin çok demokratik geçtiğini düşünüyorum. Bu kutsal görevde İlker Yılmaz ve ekibine başarılar diliyorum. Ben bu görevi 3 dönem elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım, bundan sonraki görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum ve her zaman yanlarında olacağımı da belirtmek istiyorum” dedi.
YENİ PROGRAMLAR
Çiçeği burnunda başkan İlker Yılmaz ise seçimlerin saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde gerçekleştiğini söyledi. “Nazmi abim çok değerli bir insandır. Görevi süresince taraflı tarafsız herkesin sevgisini, saygısını kazanmıştır” diyen İlker Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz bir yarışa girdik ama Dursun abim ve kardeşim gibi olan Serhat’tan ayrılmadık. Bana destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Görev süremiz boyunca partimizde sergiler, kitap okuma saatleri gibi etkinlikler düzenlemek istiyoruz. Bu hafta yapılacak olan toplantıda bunları görüşeceğiz ve görev dağılımını yapacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER