banner28

CHP Arifiyeden Kaymakama Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye  İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri Arifiye ilçe Kaymakamlığına atanarak göreve başlayan sayın kaymakam Adem YAZICI'yı ziyaret etti.

CHP Arifiyeden Kaymakama Ziyaret
banner3

Ziyarette İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ile birlikte İlçe eğitim sekreteri Tahsin ÇELİK,İlçe saymanı Yüksel DEMİR,Yönetim kurulu üyeleri Şahin SAHANCI,Süheyla YAMAK,Musa KAVAK ve Halilibrahim KOÇ eşlik ettiler. Arifiye  Kaymakamı Adem YAZICI'ya yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler. Ali GÖKPINAR Ülke olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Böylesine kritik bir süreçte ülkemizin her bir ferdine önemli görevler düşüyor. Laik, sosyal ve hukuk düzeni içinde, halkın refah ve özgürlüğünün en yüksek düzeyde olduğu bir ülke arzu ediyoruz. Bu manada Arifiye ilçe örgütü olarak çalışmalarımızı bu doğrultu da sürdürüyoruz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi. 


Arifiye kaymakamı Adem YAZICI‘da Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe başkanı ve yönetimine bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER