banner28

CHP Arifiye İlçe Başkanlığının İlçe Bölük Komutanlığı Ziyareti

CHP Arifiye ilçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu  Kayseri Komando Tugayında izne çıkan askerleri taşıyan otobüse bombalı araçla yapılan saldırıda şehit olan ve yaralanan askerler için Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hamit Gencay TAŞDEMİR ve kıdemli başçavuş Yılmaz YOLOĞLU  na taziye ziyaretinde bulundu.

CHP Arifiye İlçe Başkanlığının İlçe Bölük Komutanlığı Ziyareti
banner3


     Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR  yapılan terör saldırılarının halkımızı yıldıramayacağını belirterek. Onların bu tür kalleşçe saldırılarda bulunması bir acizlik göstergesidir. Yapılan hiç bir saldırı milletimizin azim ve cesaretini kıramayacaktır. Halkımızın; devletimize olan inancı tamdır. Hiç bir güç bu inancı yıkamayacaktır. Birlik ve bütünlüğünüz asla zedelenmeyecek aksine tek yumruk, tek bilek olup, omuz omuza dim dik duracağız. Evet, acımız ve öfkemiz büyüktür. Ancak Yüce Devletimiz ve milletimiz, bu terör belasından da alnının akıyla çıkacaktır. Bu hain saldırıda şehit düşen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

Taziye ziyaretine CHP İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR eşliğinde  ilçe eğitim sekreteri Tahsin ÇELİK, İlçe saymanı Yüksel DEMİR,Yönetim Kurulu Üyesi Şahin SAHANCI, Yönetim kurulu üyesi Şöhret NURAY,yönetim kurulu üyesi Halilibrahim KOÇ ve Yönetim kurulu üyesi Mustafa MOLLAMEHMETOĞLU katıldı.pan>     İlçe bölük komutanı yüzbaşı Hamit Gencay TAŞDEMİR ise, “Vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik çerçevesinde hareket etmelerini temenni ediyoruz. Devletimiz ve milletimizin selameti uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah´tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Görevimizin ve geçtiğimiz sürecin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bu hassas dönemde azami gayret ve çabayla 24 saat görevimizin ;ciddiyetiyle kararlılıkla yerine getirmenin çabası içerisindeyiz. Burada en büyük destekçimiz Arifiye halkıdır. Onun için bizleri yalnız bırakmayan Arifiye halkına, CHP Arifiye ilçe başkanlığına ;teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


  İlçe jandarma komutanı Kıdemli Başçavuş Yılmaz YOLOĞLU  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Arifiye ilçe yönetimine teşekkür etti 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER