banner28

CHP Arifiye'den Taziye Ziyareti

 CHP Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri yaşanan son terör olayında şehit düşen polisler için Arifiye ilçe Emniyet amiri Zekai YAZICI ya  taziye ziyaretinde bulunarak, milletin her zaman emniyet güçlerinin yanında olduğunu söyledi.

CHP Arifiye'den Taziye Ziyareti
banner3


    CHP Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR İstanbul yaşanan terör saldırısında şehit düşen polisler için İlçe Emniyet amiri Zekai YAZICI ya taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette, CHP Arifiye ilçe eğitim sekreteri Tahsin ÇELİK,CHP Arifiye ilçe saymanı Yüksel DEMİR Yönetim kurulu üyesi Şahin SAHANCI, Yönetim kurulu üyesi Mustafa MOLLAMEHMETOĞLU ve Yönetim kurulu üyesi Şöhret NURAY da yer aldı.

İstanbul’da oynanan futbol müsabakası sonrasında güvenlik güçlerine karşı düzenlenen terör saldırısını lanetlediklerini belirten Ali GÖKPINAR, “Şehit düşen emniyet güçlerimize ve vatandaşlara Allah´tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Emniyet teşkilatımız, polisimiz ülkemizin birliği ve düzeni için gece gündüz demeden çalışıyor. Her zaman takdirle izliyoruz. CHP Arifiye ilçe başkanlığı  olarak emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız. Destekçisiyiz. Allah sizlere güç kuvvet versin” dedi.

Türkiye’nin en eski partisi  olduklarını ifade eden GÖKPINAR , “Ülkemizin geçirdiği zor dönemlerde birlik ve beraberliğimiz için her zaman halkımızla beraber emniyet güçlerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz . 

Arifiye ilçe Emniyet amiri Zekai YAZICI ise desteklerinden ötürü CHP Arifiye ilçe başkanına ve yönetimine teşekkür etti. Yaşanan kötü olayların ardından Türk milletinin Emniyet güçlerini daha çok sahiplendiğini anlatan YAZICI, “Manevi değerleri yüksek olan bir milletiz. Bütün millet kötü zamanlarda kenetlendi. Terörle mücadele eden devletin kurumlarına yanlarında oldukları mesajını verdi. Bu bütünleşme oldukça millet bölünmez. Bende bu topraklar için caimden: "CHnını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Elbette şehitler olmasın. Ancak terörle mücadele her zaman olacaktır. CHP Arifiye ilçe yönetimine desteklerinden ötürü teşekkür ederim” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER