Cevherli'den Teşekkür

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ziya Cevherli, aday listesinin açıklanmasından sonra bir değerlendirme yaparak, çalışmaları sırasında kendisine destek olan herkese teşekkür etti. 7 kişilik milletvekili listesinde yer almayışını, “Allah’ın takdiri böyle tecelli etmiştir.” şeklinde değerlendiren Cevherli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Cevherli'den Teşekkür
banner3

“AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olduğum günden bugüne, bana desteklerini esirgemeyen tüm dost ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte, Genel Merkezin yapmış olduğu temâyül yoklamasında, teşkilat mensubu tüm güzel insanların şahsıma gösterdikleri ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yine bu süreçte, Sivil Toplum Örgütlerinin katılımı ile gerçekleşen temâyül yoklamasında, şahsıma gösterdikleri desteklerinden dolayı, tüm temsilcilerine teşekkür ediyorum. Sakarya'dan 73 güzel insan gibi ben de, önce Sakarya'mıza sonra cennet vatan ülkemize ve necip milletimize inandığım doğrular istikametinde hizmet etmek düşüncesiyle Milletvekili Aday Adayı oldum. Adaylığım noktasında Allah'ın takdiri böyle tecelli etmiştir. Kadere iman etmiş bir insan olarak, şahsım için sonucun böyle daha hayırlı olduğuna inancım tamdır. Aday olan birbirinden değerli 7 güzel arkadaşımıza en kalbi duygularımla başarılar dilerken; Yeni Türkiye'nin inşasında 7 Haziran 2015 seçimlerinin Sakarya'mız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı ve başarılı geçmesini Cenab-ı Hakk dan niyaz ederim.”dedi.
 
Basına Özel Teşekkür
Eğitimci Ziya Cevherli milletvekili aday adaylarının seçim çalışmalarının kamuoyuna aktarılmasında önemli bir görevi yerine getiren Sakarya yerel medyasının (Gazete, TV, Radyo, İnternet Haber Sitelerinin) yönetici, muhabir ve yazarlarına da çok teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER