Çelik, Muhtarları Ziyaret Etti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Arifiye Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Çelik, Muhtarları Ziyaret Etti
banner3

Ziyarette, Hasan ali Çelik'e Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar ve İlçe Yönetiminden Yaşar Yayla eşlik etti.

 Hasan Ali Çelik yaptığı açıklamada;"1 Kasım 2015 tarihinde yapılan Milletvekili Genel Seçimleri sonrası Ak Partiye gönül veren kardeşlerimize yaptığımız ziyaretler kapsamında, Arifiye'li muhtarlarımızı bir çatı altında toplayan Arifiye Muhtarlar Derneğimizi ziyaret edelim, hem Arifiye Muhtarlar Derneğinin Arifiye'li kardeşlerimize hayırlı olmasını dileyelim, hem de Arifiye'li kardeşlerimize muhtarlarımızın nezdinde bizlere verdikleri destek için teşekkür edelim" dedik.

Hasan Ali Çelik sözlerini şöyle sürdürdü;"İçinde bulunduğumuz zaman, tüm Ortadoğu için çok kritik bir süreç. Arap baharı ile başlayan süreç, Bazı güçlerin Orta doğuda sınırları yeniden çizmenin, hemen sınırımızda Suriye ve Irak'tan toprak alarak yeni bir devlet kurma gayretleri ile devam ediyor. Güney sınırlarımız adeta ateş topu oldu. Bu süreçte, Ülkemizin doğru ellerde, çok hassas bir şekilde stratejik kararlar verilerek, çok iyi yönetilmesi gerekiyor. 12 Yıllık Ak Parti hükümeti işbaşına geldiğinde, 230 milyar dolar olan Gayri Safi Milli Hasılamız bu gün 800 milyar dolar civarında. Bu büyümeyi de Dünyanın her yerine gidip, ülkemizi tanıtarak, dostane ilişkilerimizi geliştirip, güçlü ticari ve stratejik ortaklıklar kurarak sağladık. Elde edilen milli gelirle, hem vatandaşımızın refahını artırıcı hamleler yapıyor, hem de geleceğimiz için yeni enerji kaynakları, yer altı madenlerinin keşfi konusunda Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını yapıyoruz. Küçük ve Orta Ölçekli işletmelerimize, destek ve hibe krediler ile uzun vadeli faizsiz krediler veriyor, onların da gelişmesi için çalışıyoruz. Ak Parti olarak, milletimizin desteği ve teveccühü ile belirlediğimiz 2023 hedeflerimize ulaşmak için emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.    

 Tüm bunları yaparken; bizi yönlendiren vatandaşlarımızın taleplerini bizlere ileten, muhtarlarımız ve belediye başkanlarımız, velhasıl yerel yöneticilerimiz. Bu nedenle sizlerle daima el ele çalışarak, vatandaşımızın istek ve taleplerine göre yatırımlarımızı yönlendirerek, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmaya çalışacağız.

  Bu vesile ile; Arifiye'li Muhtarlarımızı bir araya toplayarak, Onları Sivil Toplum Kuruluşu haline getiren Arifiye Muhtarlar Derneğinin Arifiye'lilere ve muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

 Arifiye Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Hanlıköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Ayaş ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sayın vekilimizin ziyareti, bizi ziyadesiyle memnun etti. Sizlerin desteği ile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını gidererek, Arifiye'lilerin mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesini sağlamak için çalışacağız. Biz de Arifiye'li muhtarlar olarak Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu nezdinde, yeni hükümette görev alan Sayın Bakanlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz." dedi.  

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER