'CAMİLİ GELİŞMEYE DEVAM EDECEK'

Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik'i ziyaret eden Adapazarı Belediye Başkam Adayı Mutlu Işıksu, "Camili'de yaşayan vatandaşlarımızın 15 Temmuz'da yaptığı kahramanlığı unutabilmek mümkün değil. Mahallemize ve vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet edeceğiz" dedi.

'CAMİLİ GELİŞMEYE DEVAM EDECEK'
banner3
AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik'i ziyaret etti. Ziyarette Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan'ı, Yenikent Spor Kulübü Başkanı Tacettin Öztürk ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Adapazarı Şube Başkanı Necmi Baltaoğlu da hazır bulunurken mahallede geçmiş dönemde yapılan ve gelecek dönem için planlanan belediye hizmetleri konuşuldu.


"Camili'de Sosyal Hayatı Canlandıracağız"
15 Temmuz Camili Mahallesi'nin son yıllarda büyük gelişme katettiğini belirten Başkan Adayı Işıksu, "AK belediyecilik anlayışı ile geçmişe göre büyük gelişme kateden 15 Temmuz Camili Mahallemiz, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra da bu gelişimini sürdürecektir. Adapazarı'nın her karışına hizmet götürmek niyetiyle yola çıktık. Camilili vatandaşlarımızın da desteğiyle inşallah bu niyetimizi hayata geçirme fırsatı yakalayacağız. Nüfusun yoğun olduğu bu mahallemizde sosyal hayatı da canlandırmak için projelerimiz var. Çok yakında bunları açıklayacağız" dedi.

"Kahramanlıkları Unutulmaz"
Hain darbe girişiminde Camili'de bulunan vatandaşların büyük bir kahramanlık örneği gösterdiklerini ifade eden Işıksu, "Türkiye'nin 81 ilinde işgal edilen tek vilayet binası Sakarya Valiliğiydi. Camili Mahallesinde bulunan vilayet binası hain terör örgütü tarafından ele geçirildiğinde ilk tepkiyi Camili halkı verdi. Şehir merkezinden ve çevre ilçelerden vatandaşlarımız da gelerek mücadelelerini verdiler ancak valilik binasına ilk giden ve kurşunların hedefinde olanlar burada yaşayan insanlardı. Bu kahramanlığı unutmamız mümkün değil. Camili'ye ve kahraman halkına en güzel şekilde hizmet etmek boynumuzun borcudur" şeklinde konuştu.

Mutlu Işıksu'nun, mahalleleriyle ilgili projeleri ve düşünceleri karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek kendisine başarılar diledi.  

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER