banner28

Çakırsoy 'Söğütlü İçin Buradayım'

AK Parti Eski İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Adapazarı Meclis Üyesi olan Evren Çakırsoy, Söğütlü Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvurdu.

Çakırsoy 'Söğütlü İçin Buradayım'
banner3
Söğütlü Belediye Başkan Aday Adayı Çakırsoy, '' Sakaryalı olarak memleketime, Sögütlü'müze faydalı olup, hizmet etmek için buradayım. Söğütlü halkının isteklerine kulak verip, sorunlarına çözüm bulmaya geliyorum'' dedi. Sözlerine devam eden Çakıroğlu, ''Elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırım'' ifadesini kullandı. Çakırsoy bu seçim sürecin tüm Sakarya için hayırlı olmasını dileyerek sözlerini noktaladı.
 

Evren Çakırsoy Kimdir?

 

Evren Çakırsoy 1982 Sakarya doğumludur. İlk ve Orta Öğretimini Sakarya Anadolu Lisesi, Lise eğitimini ise Ankara Gazi Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite hayatını Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamış, Yüksek Lisansını ise Sakarya Üniversitesinde Muhasebe-Finansman Ana Bilim Dalında yapmıştır. Doktorasını da Sakarya Üniversitesi Muhasebe-Finansman bölümde yapmıştır.

 

2004 yılında başlayan iş hayatında 7 yıl boyunca Boston-Sakarya ve Kocaeli’de birçok şirkette değişik birimlerde çalışmıştır. 2009 yılında sınavlarını başarı ile tamamlayarak Mali Müşavirlik Unvanını almaya hak kazanmış 2011 yılından itibaren kendi Mali Müşavirlik bürosunda SMMM olarak çalışmış aynı zamanda 2011 yılından itibaren Sakarya Üniversitesine bağlı Sapanca MYO ve Ferizli MYO’larda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

 

2009-2013 yılları arasında Sakarya Yerel Kültür Derneğinde Başkan Yardımcılığı yapan Evren Çakırsoy 2013 yılında Sakarya Yerel Kültür Derneklerinin Federasyonlaşma sürecinde etkin bir rol alıp aynı zamanda Adapazarı Yerel Kültür Derneği Başkanı olarak halen görevini sürdürmektedir.

 
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER