banner28

Büyükşehir'in Vizyon Projeleri Açıklanıyor!

Cumhur İttifakının Sakarya’da hayata geçirmeyi planladığı projeler seçime bir hafta kala açıklanacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Adayı Yüce, projelerin 23 Mart Cumartesi günü resmen açıklanacağını belirtti.

Büyükşehir'in Vizyon Projeleri Açıklanıyor!
banner3

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, merakla beklenen projelerini 23 Mart Cumartesi günü açıklayacağını ilan etti. AK Parti Sakarya İl Teşkilatında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimize gelişiyle ilgili yapılan basın açıklamasında MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’in projeler ile ilgili sorusuna yanıt veren Başkan Adayı Yüce, seçimden 1 hafta önce vizyon projelerini açıklayacağını belirtti.

Sakarya’yı Dönüştürecek Projeler

İl Teşkilatında düzenlenen programda Başkan Adayı Yüce’nin projeleriyle ilgili konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın hazırlamış olduğu çok değerli projeler var. Kendisi bir süredir bu projelere kafa yoruyor. Biz de projelerini gördük. İnanıyoruz ki Sakarya’yı çok daha güzelleştirecek dönüştürecek ilginç projeler var. Projeler tamamen hazırlandığında muhakkak lansmanını yapacaktır.” İfadelerini kullandı.

23 Mart’ta Açıklanıyor

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ise, “Sayın Genel Başkan Yardımcımız ile yaptığımız toplantıda bir gün belirledik.  23 Mart Cumartesi günü belirleyeceğimiz saat ve salonda proje açıklamak için birlikte olacağız. Salon ve saat belirlendikten sonra tüm hemşehrilerimizi davet edecek ve Sakarya’mız için hazırladığımız projeleri ilan edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER