Bülbül: Bu Durum Siyaset Üstüdür!

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Levent Bülbül ve Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük MedyaRota.com’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Açba, “imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz” ifadelerini kullanırken İl Başkanı Bülbül ise, “Yeni Anayasa’yı partiden ayrı tutmaları gerekiyor” dedi.

Bülbül: Bu Durum Siyaset Üstüdür!
banner3

MHP’nin yürüttüğü ‘Evet Kampanyası’ kapsamında MedyaRota.com’u ziyaret eden MHP Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Levent Bülbül ve Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Milletvekili Açba, “Bizlere sahada rastlamadıklarını söyleyenler oluyor, sokağa çıktıklarında bizleri göreceklerdir bunu söyleyenler. Biz kendi imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz. Dikkat ederseniz maddeleri anlatan, parti ya da bir isim üzerinde yoğunlaşmayan tek siyasi parti biziz. Bizler maddeleri, gerçekleşecek değişiklikleri anlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Milletvekili Açba’nın ardından konuşan İl Başkanı Levent Bülbül ise, “Bu süreçte birçok programa katıldık, birçok programa davet ediliyoruz. MHP olarak çalışmalarımızı siyaset üzerinde tutarak programlarımızda Anayasa değişikliğinin ülkemize katacaklarını insanlara anlatıyoruz. AK Parti’nin sahada çalışan ekiplerinde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kullandığını görüyoruz. Bu durum hayır kampanyası yürütenler için tek adam söyleminin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bizim isteğimiz bu durumun isimler ya da siyasi partiler dışarısına çıkarılmasını ve siyaset üstü tutulmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Sakarya programı ile ilgili olarak konuşan Bülbül, “1 Nisan’da gerçekleşecek olan programımıza parti ya da görüş ayrımı yapmadan tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER