BU YÖNETİMDE GELECEKTE SİYASETE YÖN VERECEK İSİMLER VAR!

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 21 Mayıs sonrasında gerçekleşecek olan Delege Seçimleri, ilçe ve il kongreleriyle ilgili olarak açıklama yaptı. Başkan Kılıç, “Sakarya’da da bazı ilçelerde değişiklik olacak” ifadelerini kullanırken İl Yönetiminde bulunan birçok ismin gelecekte Sakarya siyasetine yön vereceğini de belirtti.

BU YÖNETİMDE GELECEKTE SİYASETE YÖN VERECEK İSİMLER VAR!
banner3

ÖNCE DELEGE SEÇİMLERİ SONRA İLÇE VE İL KONGRELERİ

21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan kongre süreci sonrasında ilçe ve il kongrelerinin de başlayacağını ifade eden Başkan Fevzi Kılıç, “21 Mayıs’ın ardından çok hızlı bir program bizleri bekliyor olacak. İl Başkanları tekrar Ankara’ya davet edilecek ardından 18 Ağustos’ta Delege seçimleri olacak. Delege seçimlerinin sonrasında 2017 yılı içerisinde İlçe Kongrelerini tamamlayacağız. Sakarya’da da bazı ilçelerde değişiklik olacak, bunu önümüzdeki süreç gösterecek. İlçe kongrelerinin sonrasında 2018 yılı Şubat Ayı’na kadar İl Kongresi’nin yapılması bekleniyor, biz bunu 2017 yılı içerisinde gerçekleştirmek için çalışacağız ama en geç 2018 Ocak Ayı’nda bu kongrenin gerçekleşeceğini söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

 

GELECEKTE SİYASETE YÖN VERECEK İSİMLER

İl Yönetiminde çok iyi isimlerle bir arada olduklarını ve verimli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Kılıç, “İl Yönetimi adına bir şeyler söylemek için erken ancak İl kongremizin en geç 2018 Ocak Ayı içerisinde gerçekleşmesini planlıyoruz. Önümüzdeki sürecin bize neler göstereceğini bilmiyoruz ancak şunu söylemeliyim ki şuan İl Yönetimi’nde birlikte çalıştığımız birçok arkadaşımız gelecekte Sakarya’da siyasete yön verecek isimlerden oluşuyor. Gerçekten çok başarılı, çok azimli, çok istekli arkadaşlarla beraber çalışmak bizleri de motive ediyor. Gelecekte bu arkadaşlarımızın birçoğunun siyasetin her kademesinde yer alacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER