banner28

BİZE VERİLEN HEDEF İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ!

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 67. Danışma Meclisi ile ilgili bir mesaj yayınladı. İl Başkanı Kılıç  Atatürk Spor Salonu’nda yaptıkları 67’nci İl Danışma Meclisi toplantısına katılan herkese teşekkür etti. 

BİZE VERİLEN HEDEF İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ!
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç Sakarya’da ilk kez bir danışma meclisinin spor salonunda yapıldığını hatırlatarak  “Meclis toplantımıza iştirak eden tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederim.  Toplantıya katılarak bizleri onurlandıran Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Ekonomik İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü’ye, ayrıca telekonferans yoluyla katılarak bizlere moral veren Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım beyefendiye şükranlarımı sunuyorum.” Dedi

UYARILARI DİKKATE ALACAĞIZ!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Sakarya’ya koyduğu hedefi aldıklarını ifade eden Başkan Kılıç “Sayın Başbakanımıza referandumda Türkiye birinciliği için 7 gün 24 saat çalışacağımıza söz veriyorum. Ayrıca teşkilat başkanımız Sayın Mustafa Ataş’ın bizlere kongre salonunda yaptığı uyarıları dikkate alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER