Belediye Hoparlöründen Taranoğlu Anonsu!

Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ilçelerde muhtar ve vatandaş buluşmaları yapan Ersin Taranoğlu'nun Pamukova'da ki programı için belediye hoparlöründen davet anonsu yapıldı.

Belediye Hoparlöründen Taranoğlu Anonsu!
banner3
Sakarya için projelerini açıklayan, aday olmak için çalışmalar yürüten ve hangi partiden aday adayı olacağı henüz bilinmeyen eski Devlet Bakanı Ersin Taranoğlu, ilçelerde muhtar ve vatandaş buluşmalarına devam ediyor. Taranoğlu'nun son programı Pamukova ilçesi'ndeydi. Hayrettin Mahallesinde bulunan bir tesiste muhtarlar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Ersin Taranoğlu, görev verildiği takdirde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istediğini belirtti.
 
Partisi net olmayan Ersin Taranoğlu'nun programı için ise AK Parti'de bulunan Pamukova Belediyesi'nin hoparlöründen anons yapıldı. Eski Devlet Bakanı olmasının dışında resmi bir sıfatı bulunmayan ismin düzenlediği buluşmaya belediye hoparlöründen davet yapıldı. Belediyeden yapılan bu anons sonrasında Belediye Başkanı Cevat Keser'in Ersin Taranoğlu ile birlikte hareket ettiği ve Taranoğlu hangi partiden büyükşehire adaylığını koyarsa Keser'in de o partiden Pamukova için aday olacağı iddia edildi.
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER