Başkan Yılmazer AK Parti Bölge Toplantısı'nda

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer AK Parti Yerel Yönetimler 1.Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Başkan Yılmazer AK Parti Bölge Toplantısı'nda
banner3

Yerel yönetimlerdeki verimliliğin ve etkinliğini artırılması, belediyeler arasındaki bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak için Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Bursa, Osmangazi’de düzenlenen 1. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Sakarya’nın da yer aldığı 14 ilden toplam 158 büyükşehir, ilçe ve belde belediye başkanları, il yerel yönetimler başkanları , kadın ve  gençlik kolları yerel yönetimler başkanları da katıldı.

Toplantının kurduğu istişarelerle çok yararlı geçtiğini açıklayan Başkan Yılmazer,AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’yla da Sapanca İlçesinde hayata geçirdiği projeleri değerlendirme imkanını da yaşadığını ifade etti.

Toplantının AK Parti Yerel Yönetimler 1.Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 18.12.2016 Pazar günü yapılacak son oturumla tamamlanacak.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER