banner28

Başkan Tever ve İl Yönetimi Ankara'da

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve İl Yönetimi TBMM'ye giderek partilerinin grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının ardından Başkan Tever ve yönetimi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.

Başkan Tever ve İl Yönetimi Ankara'da
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve İl Yönetimi Üyeleri, AK Parti'nin Grup Toplantısına katılmak için Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'ne gitti. Toplantı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşti. Toplantının ardından Başkan Tever ve İl Yönetimi başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere Bakanlar ve Genel Başkan Yardımcılarıyla görüştü. Görüşme sırasında Sakarya kafilesine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci eşlik etti. 


İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaştığı gönderide şu ifadeleri kullandı. " Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen partimizin TBMM Grup Toplantısı’na; Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte katıldık. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum".


Başkan Tever ve İl Yönetimi TBMM ziyaretlerinin ardından Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz öncülüğünde AK Parti Genel Merkezi'nde toplantı yaparak Ankara ziyaretini sonlandırdı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER