Başkan Tever Açıkladı: Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Başkanı Yunus Tever ve Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek’in katılımlarıyla gerçekleşen basın toplantısında; ilçe kongreleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tever, “Kongre Takvimimiz belli oldu. 22 Şubat 26 Temmuz arası ilçe kongreleri gerçekleşecek. Genel Merkez Teşkilat Başkanımız ve Koordinatör Milletvekilimiz ile birlikte ciddi bir çalışma içindeyiz.” Dedi. İşte haberin detayları…

Başkan Tever Açıkladı: Kongre Takvimi Belli Oldu
banner3

İl Başkanı Yunus Tever, toplantıda basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün anlam ve önemini belirterek basın mensup eden Tever, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

“Kongre Takvimimiz belli oldu. 22 Şubat 26 Temmuz arası ilçe kongreleri gerçekleşecek. Genel Merkez Teşkilat Başkanımız ve Koordinatör Milletvekilimiz ile birlikte ciddi bir çalışma içindeyiz. İlçelerle alakalı taslak tarihi oluşturdu. Şu anda acaba tarihleri yayalım daha geniş ortamda seçimleri gerçekleştirelim fikrindeyiz. Teşkilat Başkanlığımız ilçe ve il başkanlığı belirlenme konusunda titiz bir çalışma yürütüyor. Arzu edilen en iyi arkadaşı bulup seçime girmek üzerine bir çalışma var. Bu minvalde Sakarya’da sorunumuz yok. Teşkilatlarımız tüm hazırlıklarını tamamlamaktadır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER